Skocz do zawartości
Kornel

Czy może ktoś coś powiedzieć na temat aukcji . . .

Recommended Posts

Cześć,

Czy może ktoś interesował się poniższą aukcją i motorkiem i coś więcej może powiedzieć czy warto?

Jak na rocznik cena dość wysoka, stan ze zdjęć chyba bardzo dobry, doposażono o kilka gadżetów.

Będę wdzięczny za jakieś wypowiedzi.

Pozdrawiam

http://allegro.pl/bmw-f650gs-dakar-jak-nowy-salon-bmw-pl-i1775794668.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. To motocykl forumowego admina i dobroczyńcy Pitera. Wychuchany i wydmuchany. Jeśli chcesz maszynę zadbaną i w super stanie to warto kupić.

2. Nie znamy go bliżej, ale możesz poszukać na forum - dziś witał się z nami w wątku „…otomoto.pl”.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poszukaj postow pitersc, zobaczysz jak moto wyglada w akcji

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli jesteś zdecydowany na Dakara i chcesz sprawdzoną sztukę naprawdę w idealnym stanie, to się nie zastanawiaj :lol: Adminowy Dakar to największy debeściak na tym forum (i tu nie żartowałem) :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jesli jesteś zdecydowany na Dakara i chcesz sprawdzoną sztukę naprawdę w idealnym stanie, to się nie zastanawiaj :lol: Adminowy Dakar to największy debeściak na tym forum (i tu nie żartowałem) :lol:

Potwierdzam, widziałem na żywo i miałem nawet okazję pogrzebać trochę w okolicach silnika (tylko czujnik ciśnienia oleju żeby nie było - już z tego co wiem wymieniony). Nie ma się do czego doczepić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Już kiedyś Was prosiłem o opinie, ale takiej zbiorowej aprobaty to jeszcze nie widziałem :lol:

Zdałem dziś totka, może wszystkie problemy prysnął.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×