Skocz do zawartości
wilqu5

Witam z Krakowa

Recommended Posts

Witam,

Tomek z Krakowa. W poszukiwaniu narazie swojego wymarzonego eFa. Może coś sie niedługo uda zakupić.

Na forum siedzę już od dłuższego czasu ale poszukiwania sprzęta zacząłem dopiero teraz w wakacje.

Przy okazji zapytam od razu czy ktoś z okolic Krakowa nie dał by się namówić na pomoc w oglądnięciu f650 :lol: ?

Póki co oglądałem tylko jednego ale jako że narazie znam się tylko tyle co z internetu więc przydałoby mi się jakieś doświadczone oko do pomocy.

pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

No trochę bractwa w Krakowie siedzi, pewnie Ci pomogą, tylko musiałbyś poczekać, bo może są na urlopach :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szyman rzadko ostatnio wpada na forum a Waflo kuruje rany po wypadku. Obaj są z Krakowa, moze w końcu sie odezwą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i z Krakowa są Marokańczyki - czyli Doodki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze, no w zasadzie to jutro jade obejrzeć tutaj niedaleko jednego sprzęta ale w sumie bez ciśnienia narazie.

Jak będzie jakiś mega wypas to najwyżej zostawię jakąs małą zaliczke i będe w przyszłym tygodniu atakował drugi raz z kimś 'bardziej'.

Ogólnie to coś tam sie kumam mniej więcej w mechanice i jestem w stanie pare rzeczy stwierdzić ale wiadomo użytkownik eFki jest w stanie pewnie więcej powiedzieć bo ją zna :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No i z Krakowa są Marokańczyki - czyli Doodki.

No jesteśmy :lol:

Już bardziej stacjonarnie jakby co :lol: (nie licząc HCR Kłodzka)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×