Skocz do zawartości
mwaldiim

co powiecie o tym dakarze ...

Recommended Posts

Nie widzę nic podejrzanego. Jeśli faktycznie przebieg jest potwierdzony to cena nie jest zła.

A koło Bytowa są super tereny do pojeżdżenia :)

Sahary były fabrycznie w tych rocznikach?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam myślę, że jednak prawą stroną szorował :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie napalaj się. Motor ma rezerwację.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja tam myślę, że jednak prawą stroną szorował :?

dlaczego sadzisz, ze prawą. ja widze ewidentnie, ze lezal na lewej - obtarcie na blotniku i stopce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poważne szlify raczej nie sądzę - za ładny jest :) parkingówki owszem, albo obtarcie błotnika przy wprowadzaniu do garażu, jakby to były mocne szlify to musiałby wymieniać sporo rzeczy (przykładowo handbary jak nowe a one pierwsze szorują, stopki również) wszystkiego ze zdjęć nie wykukasz, przy oględzinach wszystko by się wyjaśniło :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja tam myślę, że jednak prawą stroną szorował :?

dlaczego sadzisz, ze prawą. ja widze ewidentnie, ze lezal na lewej - obtarcie na blotniku i stopce.

Po plastiku na zadupku (coś z malowaniem jest nie halo) i (tak wiem, mam zboczenie w tym kierunku :)) nie ma nalepek serwisowych na ramie. Ludzie mówią, że schodzą przy myciu ale to gucio prawda, albo faktycznie ktoś musi ich nie lubić i sam zrywa (choć nikogo takiego wśród użytkowników f650gs nie spotkałem) albo rama jest malowana.

Oczywiście ekspertem nie jestem i mogę się mylić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja tam myślę, że jednak prawą stroną szorował :?

dlaczego sadzisz, ze prawą. ja widze ewidentnie, ze lezal na lewej - obtarcie na blotniku i stopce.

Po plastiku na zadupku (coś z malowaniem jest nie halo) i (tak wiem, mam zboczenie w tym kierunku :)) nie ma nalepek serwisowych na ramie. Ludzie mówią, że schodzą przy myciu ale to gucio prawda, albo faktycznie ktoś musi ich nie lubić i sam zrywa (choć nikogo takiego wśród użytkowników f650gs nie spotkałem) albo rama jest malowana.

Oczywiście ekspertem nie jestem i mogę się mylić.

No mnie niestety nalepka serwisowa z ramy zeszła od karchera.....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×