Skocz do zawartości
Piotrusis

Witam Forumowiczów

Recommended Posts

Witam wszystkich , mam na imię Piotr, mam 32 lata , pochodzę z Ciechanowa, obecnie jeżdżę na AT RD04 ale w następnym sezonie planuję zmienić na BMW, dlatego tu jestem, by utwierdzić się w swoim kolejnym słusznym wyborze :lol: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Poprzedni właściciel mojej maszyny przesiadł się z niej na afrę, ale pożałował wyboru.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan , wątpliwości są zawsze, jestem tu by się ich pozbyć..., na AT, nie narzekam ale swoje lata już ma...i trzeba czegoś innego spróbować, żeby mieć porównanie, jeżdżę samemu także singielek mnie nie przeraża, jedynie co w wyborze BMW może mnie ograniczyć to cena. Ale każde hobby kosztuje. Dzięki za przywitanie przemekdab.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa...

PS. "Czarnuchy" Cię zlinczują... :lol: :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.AT swoje plusy ma ale BMW też i moim (nieobiektywnym rzecz jasna ) zdaniem BMW ma tych plusów więcej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitac!

Ps Jako posiadacz Dakara pojawiam sie czasem na afrykanskim forum i zyje :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Linczu się nie boję...hehe, większość mentorów z forum AT ma kilka motorów..., ja nie mam tyle kasy, na taki komfort i niestety muszę sprzedać, by kupić coś nowszego. W sumie przechodząc z AT ,wybór jest albo na KATA albo na GS-a. Do żony nie można się przyzwyczajać w dzisiejszych czasach, a co tu mówić o moto...Najważniejsze to być zawsze Człowiekiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×