Skocz do zawartości
anax

F650 dla kobitki:)

Recommended Posts

Czytając opis , a szcególnie ten fragment

NIE WYMAGA ŻADNEGO WKŁADU FINANSOWEGO
jakoś mi się czytnęło WKŁADU PENI :lol: SOWEGO

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już gdzieś na forum go widziałem. Dziwi mnie tylko ta policyjna wersje. Chyba trzeba być nieco nieco dziwnym żeby kupować wersję policyjną dla siebie. Chyba, że przyzwyczajenie zawodowe :lol:

Wydaje mi się, że to podpicowany demobil. Trzeba zobaczyć z bliska ale nie wierzę w stan licznika. Kominy ma czarne jak nieszczęście.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koniecznie niech pokaże fakture z policji jak ma ( a powinien ) i książkę serwisowa ( Też jak ma a powinien )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Karolu, czy wierzysz że pojazd policyjny może mieć najechane 20 tyś km po 9 latach? To wychodzi po jakies dwa tysie rocznie:-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Był już opisywany w temacie "Nowości z allegro". I nie jest to Dakar :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pawelku moze byl na sluzbie w malej niemieckiej odpicowanej wiosce;P

malo wiarygodny przebieg, ale wizualnie ladny. Wicia pewnie w najblizszym czasie sama sie tu odezwie i bedzie szukala wlasciciela 650 z wroclawia zeby sie przysiasc:). Pomysl XT660R chwilowo odpadl bo diabel nawet po obnizeniu wysoki, wiec wracamy do Gieesa.

pzdr

k.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Peterka ma dakara do sprzedania ale to nie sprzet dla Viktorii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pawelku moze byl na sluzbie w malej niemieckiej odpicowanej wiosce;P

malo wiarygodny przebieg, ale wizualnie ladny. pzdr

k.

Właśnie, właśnie może jedyne kilometry to przejazd do ichniejszego powiatu raz na miesiąc po pocztę :lol: A na pewno nie robił za blue-radio-taxi jak radiowozy i nieoznakowane pojazdy naszej biednej i niedofinansowanej policji :lol:

Ponadto zamiast siedzenia dla plecaczka pewnie jest schowek np. na waciki, lusterko i suszarkę do włosów ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Karolu, czy wierzysz że pojazd policyjny może mieć najechane 20 tyś km po 9 latach? To wychodzi po jakies dwa tysie rocznie:-)

Paweł, nie wiem czy wiesz, ale na Ramlejach obstawa policji na motocyklach była między innymi dlatego, że ich motocykle prawie nie są wykorzystywane(z różnych względów), o ile pamiętam, po zlocie przebieg licznikowy zwiększył im się dwa razy :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no wlasnie, moze niemcy tak tylko szpanuja bogactwem a tez na paliwko nie maja:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No z takim przebiegiem, to bym się zgodził, gdyby był od polskiej policyji...

...piniądzorów na paliwo nie mają, to stoją na krzyżówkach, żeby nie nabijać km-ów :lol:

Ten tłumik faktycznie trochę przepalony, a ja się martwiłem, że ja mam ciemny ;)

Nawet jakby miał w milach, to i tak malutko :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Karolu, czy wierzysz że pojazd policyjny może mieć najechane 20 tyś km po 9 latach? To wychodzi po jakies dwa tysie rocznie:-)

Paweł, nie wiem czy wiesz, ale na Ramlejach obstawa policji na motocyklach była między innymi dlatego, że ich motocykle prawie nie są wykorzystywane(z różnych względów), o ile pamiętam, po zlocie przebieg licznikowy zwiększył im się dwa razy :lol:

Te policjanty raczej słabo stoja na nogach, zu viel trinken ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co nie zmienia faktu, że jazda na moto lepiej im wychodziła niż puszką po nocach:oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×