Skocz do zawartości
lcoo

f650GS 2002 opinie

Recommended Posts

tak trzymać! :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam takie moto jak ja mam bmw g650 country jeśli chcesz jedzic troche tu i troche tam ten moto jest akurat. odpowiednie oponki i w droge

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Z powyższych dywagacji wynikają takie preferencje: od 2002/2003r, ABS, kwestia utrzymania i przebiegu chyba nie wymaga dyskusji:) Przynajmniej jeden kufer. Cena załóżmy do12000zł do 14000zł. Wiadomo, że im więcej dodatków tym lepiej:)

A co z tymi , które stoją u nas na forum w sprzedaży? jest kilka w Twoim zakresie cenowym i wymaganiach dot stanu technicznego...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Z powyższych dywagacji wynikają takie preferencje: od 2002/2003r, ABS, kwestia utrzymania i przebiegu chyba nie wymaga dyskusji:) Przynajmniej jeden kufer. Cena załóżmy do12000zł do 14000zł. Wiadomo, że im więcej dodatków tym lepiej:)

GS, Dakar czy obojętne?

Dakary są extra! :> cudo!

i Stoner ma/miał fajnego na sprzedaż :lol: i mieścisz się w budżecie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jesli bedziesz jezdzic po drogach polnych to obojetne ale jesli po wiekszych gorkach z wyskokami to polecam dakara ze wzgledu na wiekszy skok zawieszenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koledzy, któryś coś może wie na temat tego egzemplarza? Był oglądać itp?

http://otomoto.pl/bmw-gs-650-f-M2834532.html

Właściciel twierdzi, że sprowadził go dla siebie z Holandii zeszłym roku.

Nie ma prawa jazdy kat A i chce sprzedać moto. Zastanawia mnie brak naklejek na plastikach.

Zapytałem też o moc ponieważ jest podana 60KM, pan stwierdził, że w dowodzie jest wbite 44KW. Możliwe, że z fabryki wyszedł z jakimś chipem? Robią w ogóle takie rzeczy, czy to jakaś ściema jest?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

normalni ludzie nie robią tylu błędów w jednym zdaniu. takie oferty odrzucam od razu ze względu na język jakim są napisane. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To, że właściciel może być gamoniem, nie znaczy, że moto musi być złe;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sid: Ty, ty... purysto językowy jeden! ;)

Lcoo: jedź, zobacz. A zapytaj czemu "dupkę" ma od starszeego modelu. Wolałbym któryś z forumowych motków.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A w czym dokładnie widzisz różnicę między wcześniejszymi modelami a tym? Ja nie mam jeszcze takiej wiedzy;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję Alik. Nie wiedziałem, że była już dyskusja na temat tego moto:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moto ladne ale dlaczeho jeszcze go nie sprzedal ciekawe. Co do kupna z zagranicznymi papierami najwarzniejsze zeby moto mial tabliczke znamionowa zgodna z numerami ramy i dokumentami. twoja decyzja kupna scinaj go z ceny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto jest już opłacone i zarejestrowane w Polsce. Skoro są takie niedociągnięcia jak elementy nie z tego modelu, to sobie odpuszczę oglądanie tego moto.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
moto ladne ale dlaczeho jeszcze go nie sprzedal ciekawe. Co do kupna z zagranicznymi papierami najwarzniejsze zeby moto mial tabliczke znamionowa zgodna z numerami ramy i dokumentami. twoja decyzja kupna scinaj go z ceny.

Tabliczkę znamionową - czasem jest to nalepka - można zamówić u producenta, jeśli np. odpadła, zniszczyła się albo po prostu jej nie było. Swój motek z Austrii kupiłem bez owej. 3 tygodnie trwało „zrobienie” nalepki w KTMie ale się udało.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×