Skocz do zawartości
siemanek

Witam z Płocka

Recommended Posts

Witam z dawnej stolicy Mazowsza ,jako świeżo upieczony posiadacz f650 GS .

Miesiąc temu zrobiłem prawko i po konsultacjach z kolegami postawiłem na BMW . Przemówili mi do rozsądku ,żebym nie kupował dwu czy trzysetki ( cm 3 ) więc po przemyśleniu postawiłem na tutystyka - stąd GS . Chciałbym wykorzystać zimę na drobne udoskonalenia , a na pierwszy ogień idzie bezpieczeństwo kierowcy ( świeżo upieczonego )czyli np. gmole .Mam w związku z tym pytanie - jakie gmole polecacie do modelu z 2005r ? Które z tych ogólnie znanych najlepiej zabezpieczą i dół i górę GS-a. Czy np. SW-Motech mimo swojego skromnego wyglądu spełniają takie wymogi czy raczej chronią silnik niż atrapę baku ?Pokierujcie nieboraka na właściwe tory . Pozdrawiam wszytkich -Andrzej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema tu sie witamy a jak dobrze poszperasz na naszym forym to znajdziesz wiele odpowiedzi na rozne pytania bedziesz sledzil forum na bieżaco to to bedziesz wiedzial o co chodzi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie tylko dawna stolica Mazowsza, ale zdaje się, że przez moment również Polski. :)

Powitano :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, witaj.

Ja mam gmole do GSa z 2004 kupione tu: http://www.metalmorf...orcycles.pl/pl/

i jestem zadowolona (tzn przy montażu trzeba było w jednym miejscu trochę dogiąć, ale zostałam z góry lojalnie uprzedzona, że może nie pasowac w 100%. Ale że cena zrekompensowała tę drobną niedogodność, to wszystko jest cacy. Gmole sprawdziły się jak należy przy kilku okazjach :))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie tylko dawna stolica Mazowsza, ale zdaje się, że przez moment również Polski. :)

Powitano :)

Witaj , oczywiście że Polski też ,ale ta wiedza jest jednak cokolwiek tajemna. Zapraszam do Katedry Płockiej mamy dwa ciekawe sarkofagi .Pozdrawiam -Płockier Andrzej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tam u was zdaje się niegdyś Sieciech dzielił i rządził. :)

To dobry pomysł nawiedzić Płock, bo ja tam tylko raz czy dwa w miasteczku przemysłowym byłem. Wtedy też zadałęm sobie pytanie czy to rafineria znajduje się w Płocku, czy Płock przylega do rafinerii. Duży ten kombinat. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×