Skocz do zawartości
Przem.ek

Pomoc w oględzinach Gs-a Trójmiasto

Recommended Posts

Witam , chodzi mi o ten motorek :

http://otomoto.pl/bm...4-M2991509.html

Wstępnie rozmawiałem z właścicielem , jestem mocno zainteresowany tym moto, niestety mam do Kartuz 600km , nie chciał bym przejechać się na darmo . Może jest ktoś na forum z okolic trójmiasta , kto mógłby podjechać obejrzeć to moto ( jeżeli zna się na rzeczy) , oczywiście zapłacę . Ze zdjęć wygląda obiecująco , ale to tylko zdjęcia .

Z góry dzięki za wszelką pomoc .

Pozdrawiam Przemek

Edytowane przez Przem.ek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem z Gdańska, ale niestety nie znam się, więc niestety za bardzo to nie mogę pomoc :(

ps. Ale jak będzie sucho w przyszłym tygodniu i w miarę pogoda to mogę podskoczyć tam na motku zrobić jakieś zdjęcia, pooglądać go, może coś rzuci mi się w oczy. Ale to jak już mówiłem zależy od pogody.

Edytowane przez Max

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze zdjęc widzę że jest to obniżona wersja. Poobijany lakier na przednich lagach i rdza w okolicy tylnego zacisku. Fraba na silniku opada, aluminiowe elementy utlenione,wygląda jak by był garażowany pod chmurką. Motek na pewno ma sporo kilometrów nie wiem czy nie więcej niż na liczniku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze zdjęc widzę że jest to obniżona wersja. Poobijany lakier na przednich lagach i rdza w okolicy tylnego zacisku. Fraba na silniku opada, aluminiowe elementy utlenione,wygląda jak by był garażowany pod chmurką. Motek na pewno ma sporo kilometrów nie wiem czy nie więcej niż na liczniku.

To były jakieś obniżone wersje? To co jest na zdjęciach również widzę , zdaję sobie sprawę że motor ma 8 lat , nie jest nowy i nie służy do patrzenia tylko do jeżdżenia , więc utlenione aluminium , troszkę rdzy czy trochę schodzącej farby na silniku mnie nie zraża , w końcu motor jest narażony na działanie czynników zewnętrznych , szczególnie za te pieniądze nie można oczekiwać ideału ... Dla mnie najważniejszy jest stan techniczny motocykla , i czy nie jest po strzale ( jak ja to mówię memlany) , czyli czy patrząc dokładniej jest w miarę oryginalny , i widać że nikt przy nim nie majstrował ( niespasowane owiewki , brak śrubek, drutowania itd) bo tego na zdjęciach niestety nie widać . Właściciel mówił że pospawał i pomalował dwa przednie błotniki i wymienił lusterka, to wszystko .... Niestety nie miałem do czynienia (na żywo) z Gs-ą także nawet nie wiem jak powinien pracować tan silnik .... Ja znam się na autach , także jak oglądam jakieś to po kilku minutach wstępnie wiem czy "się nadaje" czy kategorycznie odpada .... Myślę że z motkiem jest podobnie ... Jakbym miał bliżej to nie zawracał bym "gitary" ...

Ponawiam prośbę , czy jest ktoś może z okolicy kto mógłby zerknąć okiem na ten sprzęt ?

Dzięki za odzew :)

Pozdrawiam Przemek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze widzę, że nie ma zdjęc prawej strony?

Pytanie - dlaczego...

Może poproś o nie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obniżone wersje sa bmw oferuje akcesoria do obniżania między innymi to są: krótsze tuleje w przednich lagach, i krótsze łączniki wahacza tył, niższa podpórka centralna.Jeśli moto miało szlif i zostało fachowo naprawione to ok, Skoro korozja Ci nie przeszkadza to tez ok. Można rzucić okiem.

Edytowane przez elektrician

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patrząc po zdjęciach i po mojemu: tych pokazanych miejsc ( obić, utlenionego aluminium, uszkodzeń lakieru) bym się tak bardzo nie bał, ale przód to cały szczegółowo trzeba by oglądnąć. Te spawki na błotniczku to może nie być wszystko - za bardzo to wszystko błyszczy.

Cena z jakiegoś powodu dobra jest ;)

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zwróciłem uwagę, że cena jest do opłat, nie wiem jak to jest z motkami, ale jak sprowadzałem furę to dość kasy jeszcze musiałem włozyć (tłumaczenia, recykling, akcyza).

Jak ktoś dobrze wie to niech się wypowie, ja tylko sygalizuję, że cena być może nie jest super.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patrząc po zdjęciach i po mojemu: tych pokazanych miejsc ( obić, utlenionego aluminium, uszkodzeń lakieru) bym się tak bardzo nie bał, ale przód to cały szczegółowo trzeba by oglądnąć. Te spawki na błotniczku to może nie być wszystko - za bardzo to wszystko błyszczy.

Cena z jakiegoś powodu dobra jest ;)

W całej rozciągłości zgadzam się z kolegą. Poprawki lakiernicze to pikuś w porównaniu z uszkodzeniami mechanicznymi.

Na pewno trzeba się bardzo ale to bardzo dobrze przyjrzeć sprzętowi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W całej rozciągłości zgadzam się z kolegą. Poprawki lakiernicze to pikuś w porównaniu z uszkodzeniami mechanicznymi.

Na pewno trzeba się bardzo ale to bardzo dobrze przyjrzeć sprzętowi.

Jestem tego samego zdania , Kolega Elektrician wstępnie zgodził się obejrzeć sprzęt (jeżeli jeszcze nie będzie sprzedany) , także zobaczymy .

Na razie dzięki za fachową pomoc :)

Wesołych Świąt!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze widzę, że nie ma zdjęc prawej strony?

Pytanie - dlaczego...

Może poproś o nie.

Oczywiście że poprosiłem , niestety jak na razie nie doczekałem się dokładniejszych zdjęć ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem z Gdańska, ale niestety nie znam się, więc niestety za bardzo to nie mogę pomoc :(

ps. Ale jak będzie sucho w przyszłym tygodniu i w miarę pogoda to mogę podskoczyć tam na motku zrobić jakieś zdjęcia, pooglądać go, może coś rzuci mi się w oczy. Ale to jak już mówiłem zależy od pogody.

Dzięki za dobre chęci , kolega Elektrician zgodził się obejrzeć moto swoim fachowym okiem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obniżone wersje sa bmw oferuje akcesoria do obniżania między innymi to są: krótsze tuleje w przednich lagach, i krótsze łączniki wahacza tył, niższa podpórka centralna.Jeśli moto miało szlif i zostało fachowo naprawione to ok, Skoro korozja Ci nie przeszkadza to tez ok. Można rzucić okiem.

Chyba dłuższe? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę podjechać z Elektricianem, jeśli dogadamy termin. Wprawdzie żaden ze mnie mechanik i znawca, ale jeśli moja opinia miała by coś konkretnego wnieść, pomogę. Tak przy okazji, jakbyś decydował się na kupno, to na pewno nie będzie problemu załatwić fachowe oględziny dla Ciebie w Trójmieście (czy to Zdunek BMW czy inny warszta)t. Elekrician, jakbyś się umawiał, daj znać, może się zgadamy.Max, nie chrzań! 8-) zawsze kilka par oczu i uszu to lepiej niż pojedyncza opinia. Jak trzeba pomóc koledze, to trzeba! Pozdrawiam!

Edytowane przez cykli

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę podjechać z Elektricianem, jeśli dogadamy termin. Wprawdzie żaden ze mnie mechanik i znawca, ale jeśli moja opinia miała by coś konkretnego wnieść, pomogę. Tak przy okazji, jakbyś decydował się na kupno, to na pewno nie będzie problemu załatwić fachowe oględziny dla Ciebie w Trójmieście (czy to Zdunek BMW czy inny warszta)t. Elekrician, jakbyś się umawiał, daj znać, może się zgadamy.Max, nie chrzań! 8-) zawsze kilka par oczu i uszu to lepiej niż pojedyncza opinia. Jak trzeba pomóc koledze, to trzeba! Pozdrawiam!

Hmm, cóż mogę powiedzieć , dzięki wielkie! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zawsze chętnie pomogę :) po prostu jasno dałem do zrozumienie że ze mnie taki mechanik jak z koziej.... :D:D To jak coś to dawajcie znać kiedy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to czekamy aż się Elektrician odezwie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to się odzywam, środa do południa mi pasuje tak 10-11.Jesli pogoda się nie zmieni to na moto będzie można przy okazji polatać. U nas dzisiaj jest +9 stopni.

P.S. z tą fachowością to nie przesadzajcie, po prostu umiem zrobić to i owo i tyle.

Pozdrawiam Jacek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi środa też pasuje i myślę, że zdąże do tego czasu wyzdrowieć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok Przem.ek daj namiar do gościa, albo weźmiemy z linka i umówię się na priv z Maxem i Cyklim i w środę podjedziemy, ja na pewno, a chłopaki jak im będzie pasowało.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok Przem.ek daj namiar do gościa, albo weźmiemy z linka i umówię się na priv z Maxem i Cyklim i w środę podjedziemy, ja na pewno, a chłopaki jak im będzie pasowało.

W sumie namiary mam takie jak w ogłoszeniu czyli nr. telefonu , zadzwonię do niego i spróbuję się ugadać na środę . Odezwę się wkrótce ...

Dzięki jeszcze raz , pozdrawiam !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja niestety nie pomogę, jutro mam zajęty cały dzień. Myślę, że jak pojedziecie w trzy osoby to będziecie wiedzieli o nim więcej niż właściciel :-)

Edytowane przez mehow

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

umówiłem się z gościem od motocykla i jedziemz z Maxem go obejrzeć, Cykli niestety też nie może także jedziemy we dwóch. Pozdrawiam Jacek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

umówiłem się z gościem od motocykla i jedziemz z Maxem go obejrzeć, Cykli niestety też nie może także jedziemy we dwóch. Pozdrawiam Jacek

:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×