Skocz do zawartości
Marcin N

aktualne promocje w sklepach motocyklowych

Recommended Posts

Można poprosić o info skąd rzeczone kufry?

... Jezier ma do niego telefon, to możesz się z nim skontaktować,

Bajer też ma :lol:

504 285 192 Michał

AdventureParts biuro@adventureparts.pl

gość z Dębicy, czyli niedaleko Ciebie. Może ma trochę długie terminy, ale wykonanie rewelacja :-D szczerze polecam, zwłaszcza, że robi spawy podwójne (wewnętrzne i zewnętrzne - wszystko ładnie wyszlifowane i solidne), no i montuje na miejscu jak podjedziesz ;-)

Edytowane przez bajer
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://allegro.pl/no...3053338092.html

nie wiem czy to do turystyki czy to czego, ale może komuś się spodobają ;)

i tu mają fajne ceny

http://www.outletmoto.com/en/boots-c-21.html?osCsid=7329651ed03bcf7cef1b303775049fc4

Edytowane przez MeJustine

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://intermotors.pl/product-pol-5806-Kurtka-ALPINESTARS-DURBAN-GORE-TEX-tekstylna-kolor-szary.html

biorąc pod uwagę że równo rok temu kosztowała 2999zł cena jest niezła

w czerwcu trochę zbastowali i była już po 2,6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Toster jest spoko :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja ze swoim podjechałem do moto-akcesoria.pl i bez żadnego paragonu mi go wyregulowali i posprawdzali, więc bez przesady, a może tówj zagraniczny dostawca należy do sieci dealerskiej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja ze swoim podjechałem do moto-akcesoria.pl i bez żadnego paragonu mi go wyregulowali i posprawdzali, więc bez przesady, a może tówj zagraniczny dostawca należy do sieci dealerskiej?

kupiłem w FC-Moto.de

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rozumiem, ze tych co kupili za miedzą ta akcja nie dotyczy? :)/>

Jeśli Twój garniec pochodzi z sieci dilerskiej,to nie powinno być problemu.Znam akcje serwisowe,że w ogóle nie interesowało ich gdzie kask był nabyty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PS.Zawsze można zadzwonić i dokładnie się dowiedzieć.

Edytowane przez ahela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kupiłem w FC-Moto.de

Shoei Polska stwierdziło w korespondencji ze mną, że nie będą naprawiać gwarancyjnie zagraniczniaków.

Jeśli Twój garniec pochodzi z sieci dilerskiej,to nie powinno być problemu.Znam akcje serwisowe,że w ogóle nie interesowało ich gdzie kask był nabyty.

Na wiosennym serwisie faktycznie może im się nie chcieć sprawdzać, jak masz blisko warto spróbować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oficjalnie Shoei Polska faktycznie warunkuje przegląd serwisowy paragonem z sieci dilerskiej.Znam natomiast przypadki z zeszłego sezonu,gdzie ludziskom robili takie przeglądy bez pokazywania zbędnych papierków.Jak wyżej,masz blisko,to próbuj.

Edytowane przez ahela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oficjalnie Shoei Polska faktycznie warunkuje przegląd serwisowy paragonem z sieci dilerskiej.Znam natomiast przypadki z zeszłego sezonu,gdzie ludziskom robili takie przeglądy bez pokazywania zbędnych papierków.Jak wyżej,masz blisko,to próbuj.

Szkoda, że Shoei Niemcy już takich zastrzeżeń nie miało. Podpytałbym czy w USA wiedzą o tym procederze ;D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W motoakcesoriach można coś wynegocjować, bylem z jednym z TCP który robi zakupy zbiorowe, więc jak ktoś chętny to pomogę.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiosenna promocja u dealerów! Kask System 6 już od 1799 zł brutto! Wyjątkowo komfortowy. Ma wiele nowych funkcji: płynna regulacja osłony przeciwsłonecznej pozwala na natychmiastowe dopasowanie do natężenia światła. Świetna wentylacja zapewnia uczucie chłodu a osłona z podwójnego szkła oferuje niezwykłą wyrazistość. Kask jest kompatybilny z systemem komunikacji BMW. Dodatkowym atutem kasku jest jego waga- tylko 1,570 gramów.

544934_457953507608081_951065202_n.jpg

67907_457953510941414_997476742_n.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Defenderze w Krakowie można Szuje testować dziś i jutro - to jakby ktoś chciał wiedzieć jak to się jeździ w kasku zanim się go kupi ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W motoakcesoriach można coś wynegocjować, bylem z jednym z TCP który robi zakupy zbiorowe, więc jak ktoś chętny to pomogę.

.... o super jeśli przestali zmieniać zdanie bezpośrednio przed zakupem ? :lol: :) :lol: :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×