Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich uczestników forum - dziś dołączyłem do Waszego zacnego grona.

Jestem tu, ponieważ moim celem jest zebranie maksymalnie dużej liczny informacji na temat motocykla F 650 GS, w związku z planowanym/rozważanym jego zakupem.

Do niedawna uważałem, że jedynie słusznym motocyklem jest maszyna z rodziny chopperów - dwa lata temu ujeżdżałem Virago 535 i po jego sprzedaży myślałem cały czas o zakupie więszkej maszyny z tej samej rodziny, ale....

No właśnie, ale zobaczyłem kilka motocykli z rodziny BMW i w tej chwili moje dywagacje ( jeśli je we własnej głowie prowadzę.. ) dotyczą wyboru pomiędzy R850 R a F 650 GS, przy czym ten drugi model jest mi coraz bliższy.

Witajcie zatem!!! 8-)

Adam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Pierwszy :P

Edytowane przez Logan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Czwarty :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Adamie..

Nie tak dawno temu byłem w podobnej jak Ty sytuacji..

W dniu wczorajszym moja DragStarka poszła w inne ręce, a jej miejsce zajął w tej samej chwili GS :-)

Obrałeś słuszną droge ;-)

Lewawgórę!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, widzę że kolega zaczynał tak jak ja :) ciekawe na czym się skończy :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitano ® :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Matrix - oby nie skończyło się na powązkach 8-) , każdy inny koniec jest do przyjęcia.

Virago to wspaniały sprzęt do nauki ( nie liczę jazdy x lat temu na komarach, ograach i motorynkach ), ale tylko do nauki.

Może nie zjechałem nim tysięcy kilometrów, ale myślę, że doszedłem do momentu, w którym nie miał już dla mnie nic do zaoferowania/odkrycia ( w momencie, gdy jakaś rozkojarzona pani deszczową porą zjechała na mój pas drogi 40 m przed skrzyżowaniem, a była zmiana na czerwone, odkryłem jedynie, że ABS na szosie to absolutna konieczność; blokada koła doprowadziła mnie to migotania przedsionków )

Sprzedałem go kumplowi, świeżo upieczonemu motocykliście i ten go do dziś katuje.

Na gorąco miałem kupić coś większego, od razu powyżej 1000 ccm, ale pech chciał, że się zachciało ożenić 8-) Mało tego, niebawem pojawił się potomek 8-) Więc nagle okazało się, że są priorytety.

I tak po 2 latach oglądania motocykli na allegro ( chyba mógłbym się zgłosić do jakiegoś rekordu wyświetleń ) postanowiłem , że czas coś kupić. No ale jako , że już jestem mężem, a ważniejsze ojcem, przez co muszę myśleć poważniej i być bardziej odpowiedzialny jak to wymaga społeczeństwo, to i pożądaną pojemność motocykla zmniejszyłem do przedziału 650-900. Pierwszy wybór to był vn 900 custom i miałem nawet parcie, ale potem pomyślałem, że może warto byłoby mieć motocykl, którym i w mieście można sprawnie pomanewrować, a i przejechać się leśnym duktem... I wybór padł na BMW F 650 GS, jako takie all inclusive za rozsądną kasę.

Teraz trzeba zrobić tylko ostatni krok i zakupić jakiś zdrowy egzemplarz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrawiam z Krakowa :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, ja też myślałem że jedynym słusznym jest jazda motocyklem po wertepach i takich tam odludnych dzikich ostępach, sprawdzanie siebie w piachu i błocie, na drogę nie wyjeżdżać bo i po co tak ryzykować, jeszcze ktoś rozjedzie a tak sam sobie będę winien jak co. Zobaczyłem kiedyś kilku motocyklistów na moto typ enduro (nawet już nie pamiętam jakie to były maszynki) i żal dupe ścisnął za wspólnymi wypadami, koleżeństwem na dwóch kółkach i..... tak się potoczyło;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×