Skocz do zawartości
hans1

Teraz ja

Recommended Posts

Sprzedałem swoją F650 i poszukuję

BMW 650 GS lub Hondę Transalp

budżet do 12000 zł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Transalpa sobie daruj :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Transalpa sobie daruj :)

Daruj sobie dobre drady :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A GS Tomasza z Poznania (czarna pyra znaczy)? przecież to zadbana i pewna maszyna i do tego czarna z kuframi, ja bym się nie zastanawiał... :) chyba że już nie jest do sprzedania :roll:

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie rozumie tego uprzedzenia na naszym forum do Trampka, wyrażałem już parę razy opinie o trampku i pamiętam różne odzewy, często nieprzychylne, może mi ktos wytłumaczyć o co chodzi?? Rozumie że to forum BMW GS ale przecież nikogo nie wyrzucamy ani nie wyrażamy braku akceptacji, to o co chodzi? Trampek to przyzwoita, dość trwała i sprawdzona konstrukcja,może szału nie ma ale daje rade w nawet trudnych warunkach, trochę tym pojeździłem i nie rozumie awersji, czemu jest be...bo co dwururka? hahaha

Edytowane przez nokian66
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli zamierzasz wozić poza sobą bagaż i plecaczka, to raczej Trampek. Rotax jest kiepskim wyjściem do dalszych podróży we dwoje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trampek się nada jak chcesz odpocząć w trasie a zmęczyć w terenie ;)

A na serio… to godna uwagi maszynka i z tym budżetem powinieneś coś wybrać. Tylko zapomnij o oszczędności paliwa jak GSach.

Edytowane przez alik
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie rozumie tego uprzedzenia na naszym forum do Trampka, wyrażałem już parę razy opinie o trampku i pamiętam różne odzewy, często nieprzychylne, może mi ktos wytłumaczyć o co chodzi?? Rozumie że to forum BMW GS ale przecież nikogo nie wyrzucamy ani nie wyrażamy braku akceptacji, to o co chodzi? Trampek to przyzwoita, dość trwała i sprawdzona konstrukcja,może szału nie ma ale daje rade w nawet trudnych warunkach, trochę tym pojeździłem i nie rozumie awersji, czemu jest be...bo co dwururka? hahaha

To nie uprzedzenie Nokian, to życie. ;) :D

Alik ładnie podsumował sprawę. :)

Edytowane przez leff

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://otomoto.pl/bm...z-M3037218.html

tego znalazłem i dzwoniłem że kupuję

Na pierwszy rzut oka wygląda ładnie, sprawdź czy nie lejdis i ciekawe dlaczego dwa lata nie rejestrowany, jesli zarejestrowany, to ciekawe z jakiego okresu są te zdjęcia, a co za tym idzie jak wygląda dzisiaj.. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz czekam na odbiór w Świecku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×