Skocz do zawartości
Jar0

potrzebna pomoc i opinia gs z allegro

Recommended Posts

czesc wszystkim w związku z tym ze nie moge znaleść żadnego dakara biorę pod uwagę gs z allegro proszę o opinie i wskazówki sprzedawca twierdzi że moto nie był malowany i ma 10000 km przebiegu z przebiegiem moze bym się zgodził ale z malowaniem cos mi nie pasuje z tymi niebieskimi elementami proszę o pomoc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpowiedz sobie na pytanie, czy wierzysz w przebieg 1000km rocznie...

Dwa - jak to było z tym wypalaniem się wydechu? Przy ilu tysiącach?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak na 10 tys, to mi ta lewa manetka nie pasuje, bo jakoś chyba tak za bardzo wychechłana. O malowaniu nie wypowiadam się, bo może lakier oryginalny, ale po polerowaniu.

Inni zaraz wrzucą więcej fachowych informacji. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpowiedz sobie na pytanie, czy wierzysz w przebieg 1000km rocznie...

Dwa - jak to było z tym wypalaniem się wydechu? Przy ilu tysiącach?

Ważna kwestia podniesiona przez mygosię: jak bardzo jesteś wierzący? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no w sumie wydechy wygladają nie przepalone bo chyba orginalnie sa tak ale moge sie mylić ale nie pasują mi te plaskiki na bokach niebieskie i naklejki koloru niebieskiego nie wiem czy takie orginalnie były do czarnego koloru motocykla

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ma ktoś może doświadzczenie czy jest duża różnica w sensie odczuwalna miedzy zwykłym a twin spark np w wibracjach i dynamice?? ale to tak poza tematem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak już mygosia i leff napisali przebieg trochę niemożliwy jak na 10 latka, mój ma 28 tys i wydech jest mniej wypalony. A co do malowania to może być oryginalny, ale nieźle wypucowany, zresztą jak cały moto :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez zobaczenia na żywo niewiele można powiedzieć . Może do środy do soboty ktoś podskoczył i obejrzał . Musi , jak ma taki przebieg jeszcze oryginalne opony z 2002 r posiadać , nie mówiąc o napędzie , tarczach i klockach. Manetka po mojemu wygląda na dobre 60 tys km .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no w sumie racja może w foto shopie podpicował hee dzieki za wskazówki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jar0 - nie oznacza to, że nalezy go skreślać od razu, ale trzeba wziąć poprawkę i go obczaić ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jar0 - nie oznacza to, że nalezy go skreślać od razu, ale trzeba wziąć poprawkę i go obczaić ;)

Ze szczególnym akcentem na obczajanie. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwią mnie tylko łezki że są w innym kolorze :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z pewnością niebieskie ozdobne plastiki na baku nie są oryginalne ale one lubią odpadać i gość mógł je uzupełnić od innego modelu. Moto wygląda dobrze ale 10000 przebiegu to moim zdaniem fikcja. Twinspark podobno trochę mniej wibruje ale zmian w dynamice raczej bym nie oczekiwał.

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwią mnie tylko łezki że są w innym kolorze :?:

A na żywca okaże się, że felgi ze styropianu, żeby moto lżejsze było. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pi razy drzwi daję mu ze 40-60 tys.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moje wydechy po 29tys lepiej wyglądały niż te ze zdjęcia

cały czas szukałem tych niebeiskich ozdobnych plastików na baku... i rozumiem że macie na myśli te szare? :) oryginalnie były w kolorze całego motocykla

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda całkiem nieźle. Manetki faktycznie trochę wytarte ale mi się wydaje, że guma stosowana w geesach jest po prostu dupiata i szybko się wyciera. Guma na dźwigni zmiany biegów jest "jak nowa" - ale wszystko można powymieniać. Łezki na zbiorniku lubią odpadać - wiele geesów ma w tym względzie "braki". Wydechy jak doświadczenie wskazuje nie są przepalone a to jest jedynie brud, który przy jeździe po mokrym lub w deszczu przykleja się do gorącego tłumika - po polerce pastą do alu i chromu zejdzie. Druga świeca jest jedynie ze względów na normy zanieczyszczeń. Z tego co wiem obie "odpalają" w tym samym momencie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja oględzin dokonałem i nabyłem w drodze kupna tego GS-a.

I o to chodzi. :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×