Skocz do zawartości
Stolage

Element zaciskowy lusterka

Recommended Posts

Czy ma ktos moze do sprzedania element zaciskowy do lusterka(Dakar '03)?. Bo jak zobaczylem cene na boxerparts to mnie z nog zwalilo... Dla jasnosci nr 2 na rysunku ;)68.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam takowy zacisk! Później zrobię zdjęcie i porównasz ze swoim. Ile kosztuje na BoxerParts?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

słynne śrubki lusterek .. :-) marka zobowiązuje :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepsze, że te w Boxer Parts wcale oryginalne nie są :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O to swietnie Tomek :) Na Boxer kosztuje dokladnie 53,85zl , gruba przesada jak na srubke z nakretka. Dobrze ze lusterko spadlo mi na kolana, bo aż boję sie spytac ile ono by kosztowalo :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O to swietnie Tomek :) Na Boxer kosztuje dokladnie 53,85zl , gruba przesada jak na srubke z nakretka. Dobrze ze lusterko spadlo mi na kolana, bo aż boję sie spytac ile ono by kosztowalo :D

Swego czasu dostępne były na allegro zamienniki Vicma za 70 zł sztuka lusterko raz z mocująca śruba może w necie da się jeszcze coś takiego znaleźć, wtedy kupiłem dwa i byłem z nich więcej jak zadowolony ;)

Jest o tym gdzieś wątek na forum

EDIT: http://f650gs.pl/topic/1577-srube-mocowania-lusterka/page__p__25735__hl__vicma__fromsearch__1#entry25735

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A nie lepiej poszukać zamiennika lusterka wkręcanego bezpośrednio w set?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamawiałem lusterko do mojej Ewy, a przysłali mi lusterko od Ewki, śruba była w komplecie. Ją sobie zostawiłem i leży gdzieś. Także, jutro jak wrócę ze szkoły to prześlę Ci to co trzeba. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie będę zakładał nowego tematu, odświeżę stary. Czy ktoś z Was wie może gdzie można dostać taką śrubkę w rozsądnych pieniądzach? Za informacje z góry dziękuję.

Nikt nic nie wie? Dajcie jakieś info. :-)

Edytowane przez blacha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×