Skocz do zawartości
Soltys19

Kupię tankbag do bmw f 650 gs 2004

Recommended Posts

Kupię tankbag do bmw f 650 gs 2004. Proszę o sugestie, jakiej firmy kupić, gdzie mogę znaleźć, na co uważać!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej to oryginalny BMW. Najszybciej trafisz na ebayu, ceny ok. 2oo zł plus przesyłka :)

Musi być kompletny no i najlepiej bez uszkodzeń.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam i uzywam ten z Touratecha. Swietnie dopasowany. Nic sie nigdzie nie obciera, nie przeszkadza. Bardzo fajny system montazu - z przodu zaczepy a przy kanapie zamek. Zadnych wiszacych tasm z boku, itp. Spod tankbaga jakby sie przyklejal do "plastikow zbiornika". Przy jezdzie nic sie nie przesuwa i nie telepie. Nowy nie jest tani ale moim zdaniem warto jesli ktos dluzej zamierza z nim jezdzic. U mnie juz 4 lata a wyglada jak nowy. W komplecie spora kieszen mapnik przyklejana na rzepy i pokrowiec przeciwdeszczowy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tutaj dokladnie pokazane co i jak. Interesujacy moment zaczyna sie od 1min filmu. Moj tankbag wyglada identycznie.

Edytowane przez Mutomb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam i uzywam ten z Touratecha. Swietnie dopasowany. Nic sie nigdzie nie obciera, nie przeszkadza. Bardzo fajny system montazu - z przodu zaczepy a przy kanapie zamek. Zadnych wiszacych tasm z boku, itp. Spod tankbaga jakby sie przyklejal do "plastikow zbiornika". Przy jezdzie nic sie nie przesuwa i nie telepie. Nowy nie jest tani ale moim zdaniem warto jesli ktos dluzej zamierza z nim jezdzic. U mnie juz 4 lata a wyglada jak nowy. W komplecie spora kieszen mapnik przyklejana na rzepy i pokrowiec przeciwdeszczowy.

Potwierdzam wszystkie w/w zalety (mam taki), poz tym jest moim zdaniem ładniejszy od oryginała.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dopisze w tym temacie, ktoś jeździ może z takim tankbagiem oxforda: http://allegro.pl/sm-torba-strap-on-oxford-18-l-plastik-aluminium-i2216230073.html#tabsAnchor

Jakieś opinie, czy warto czy nie? Czy w miarę dobrze sprawuje się też na metalowym baku?

a może ktoś ma do sprzedania?

Ze względu na fakt, ze zapewne nie będę za często z tego korzystał to nie chce mi się przepłacać na porządny tankbag.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja miełem teraz ma go chyba Vengosh.

Jest ok, Dobry stosunek ceny do jakości. Nie można napewno ładować cięzkich rzeczy to zaczyna sie przechylać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja miełem teraz ma go chyba Vengosh.

Jest ok, Dobry stosunek ceny do jakości. Nie można napewno ładować cięzkich rzeczy to zaczyna sie przechylać.

A to dlatego sprzedałeś bo na winklach nie można się było składać z browarem w środku :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak pisał Paweł, na drobne duperele ok, no i trzeba dobrze zamocować. Minusem też może być to, że jak jeździsz dużo w terenie to między torbę a atrapę baku dostaje się piach i robi rysy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to dlatego sprzedałeś bo na winklach nie można się było składać z browarem w środku :D

Używałem go jak jezdziłem Dakarem :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×