Skocz do zawartości
Krzych

Dobry wieczór wszystkim

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Nazywam się Krzysztof, mam 43lata, mój motocykl to Yamaha XVS 1100 Silverado. Dlaczego tutaj jestem? Chcę zmienić motocykl na BMW 650GS Dakar.

Do końca nie wiem czy będzie to dobra zmiana, chociażby ze względu na mój wiek i wzrost (190cm). Chcę dodać, że jazda moją Yamahą nie jest do końca wygodną jazdą, zwłaszcza przy dłuższych przejażdżkach.

Czy mogę liczyć na Wasze podpowiedzi?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ciiii..

ja sie w zimę przesiadłem z xvs650 na GS'a - i wszystkim mówię jakie to cruisery są wygodne:-)

nie niszcz urban legend!!

lewa w górę!!

ps.

na Dakarze bez problemu przy tym wzroście - ja mam 184cm i na cywilnej f650gs jest ok..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć! Dakar ma trochę węższą kanapę (ale tylko trochę) węższą i niższą owiewkę, będziesz bardziej wyprostowany za kierownicą, plecaczek będzie Ciebie przeklinał za wygodę na tylnej części w porównaniu do Yamahy, za to na pewno Dakarem wiedziesz tam gdzie Yamahą na pewno nie wiedziesz. Poza tym, nie będziesz stał w korkach, zawrócisz w mniejszym promieniu, i poznasz uroki jazdy na moto poza asfaltem. No i na dodatek z czasem uzależnisz się od tego forum czego Ci życzę jak i Dakara! Z Twoim wzrostem powinno Ci być wygodnie, tak poza tym

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam ja mam 180 cm i pasuje mi dakarek plus 102 kg

Edytowane przez hans1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyznam się. Ta zmiana motocykla wynika jeszcze z jednej kwestii, a mianowicie chciałbym pojechać na Rajd Katyński. Yamahą po tych drogach raczej będzie ciężko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, dasz radę, poza tym Bawarianie zatrudniają chyba ortopedów w roli konsultantów i mają pojęcie o ergonomii - powinno być ok.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrawiam z Krakowa :) Witamy na forum!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ;) Dobry wybór ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

...Do końca nie wiem czy będzie to dobra zmiana, chociażby ze względu na mój wiek i wzrost (190cm)...

Chopie, są tu starsi i wyżsi i co ważniejsze, dają radę :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Stary.Mam podobny wiek i wzrost.Waga też raczej słuszna.Jeśli chodzi o BeeMkI,to jeździłem starszym GieeseM F650GS,teraz jeżdżę ( A JAKŻE też GS tylko młodszym ) Dakar jest generalnie "wysokim motocyklem",więc śmiało nawet się nie zastanawiaj !!! LEWA !!!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×