Skocz do zawartości
roman32

Transport motocykla Kraków

Recommended Posts

Czy ktos ma namiar na jakis zaufany transport motocykla przez kogoś z krakowa.

Chodzi mi aby był to transport dwoch moto, ale auto z rampą albo pochylnią , widzialem takie w busach przystosowanych dla inwalidów.

Chciałbym mieć przed podróżą namiar na kogoś takiego kto jak obieca, że będzie dostępny to nie da potem ciała.

pozdrwiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień dobry ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O! GsDakar jest godny polecenia. Pije mało i słowa dotrzyma ;-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi też miło poznać kolegę/żankę

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za pomoc ale ruszamy na południe europy z Krakowa i dlatego szukamy właśnie kogoś z krakowa.

...... a nauczeni niestety złymi doswiadczeniami , że kilka razy musieliśmy kogos zwozić chcemy mieć taki kontakt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za pomoc ale ruszamy na południe europy z Krakowa i dlatego szukamy właśnie kogoś z krakowa.

...... a nauczeni niestety złymi doswiadczeniami , że kilka razy musieliśmy kogos zwozić chcemy mieć taki kontakt.

my tu z forum też sobie jeździmy tu i tam i chętnie sobie jako społecznośc forumowa pomagamy jak możemy i tu nie ma zadnego problemu problem jest w formie wpadasz na forum nic o o sobie nic o planach itp. tylko poszukuje ........ to tak jak w nagłej potrzebie bym zapukał do twoich drzwi i "pożycz mi żone bo moja w tej chwili nie może"

  • Like 10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rozumiem cox , że jestem tu nowy, rozumiem , że wpadam jak to nazwałeś i nic o planach ... może zbyt skrótowo się wypowiedziałem. ...ale wybacz skoro poszukuje kogos z krakowa a to napisalem to moge rozumieć kraków i okolice bo taka była potrzeba.

Wybacz ale nikt ze świnoujścia nie będzie mi zwoził w razie potrzeby motocykla z albanii bo do krakowa moa 70 % mojej trasy tam.

... a więc przepraszam za nietakt i moje skroty w wypowiedzi oraz o to, że odważyłem się poprosić jeszce raz o kogos z południa ..... coż nie wynikalo to z niegrzeczości ale jedynie z tego , że nie chcę robić az takiego kłopotu, jednak Twoja z szacunkiem wypowiedź do kogoś "nowego " na forum jest zbytnim uproszczeniem.

Panu Diagnoza natomiast dziekuję za wsparcie :) tak powitałem wszystkich z krakowa ale nie chodzio tu o pochodzacych z krakowa bo witalem wszystkich i dziekowałem za cieple przyjęcie witałm z krakowa jako z miejsca gdzie jestem i wiekszość to zrozumiala.

Witam jeszcze raz z miasta krakow i witam wszystkich.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeczytałem Twój post, jestem z Krakowa, ale niestety nie zrozumiałem w czym rzecz . Nie wiem jakie traumatyczne przezyłeś wydarzenia , że chcesz się zabezpieczyć w takiej formie. Nie napisałeś żadnych szczegółów dotyczących ewentualnego transportu i dziwisz się jeszcze że nikt nie poszedł tokiem Twojego rozumowania, które jest przecież wyraźnie określone. Osobiście nie mam czasu aby siedzieć pod telefonem i czekać aż Wam się coś przytrafi. Gdybym w ten sposób podchodził do wycieczek to zostałbym w domu. Nie oznacza to jednak że nie jestem w stanie udzielić jakiejś formy pomocy, np użyczając przyczepki pod motocykle, którą posiadam ,ale większość czasu stoi pod domem. Jednak podejrzewam że nie takiej pomocy oczekujesz a innej nie jestem w stanie zapewnić, za co z góry przepraszam.

PozdrawiaM

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak jak napisałes kluczem jest tu "traumatyczne przeżycie" .

Przeprosiłem, uderzyłem sie w pierś więc nie wiem czego jeszcze mozna ode mnie więcej oczekiwać.

Jeszcze raz przepraszam i kończę temat

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to jeszcze aktualne, to napisz do mnie PW. Znam chlopaka z bliskich okolic Krakowa, transportuje motocykle. Godny polecenia.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no coś Ty, Sarawi, on jest jak przeciąg, wpada, zdawkowe info z którego większość nic nie kuma i wypada :-D

Patrząc na jego statystyki, to pojawi się pod koniec czerwca, albo w lipcu :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no coś Ty, Sarawi, on jest jak przeciąg, wpada, zdawkowe info z którego większość nic nie kuma i wypada :-D

Patrząc na jego statystyki, to pojawi się pod koniec czerwca, albo w lipcu :-D

...a jednak się pojawia. Dziękuję Sarawi odpisałem na priv.

Reszty nie będę komentował ... przeprosiłem jeżeli ktoś nie zrozumiał to jeszcze raz przepraszam. jakoś koleżanka zrozumiała dokładnie.

Prosilem o zakończenie tematu, ale najwidoczniej tu nie chodziło o zrozumienie,( zauważ, że pomoc mi okazano, ale wtedy gdy odważyłem się podziękować bo chodziło mi coś innego to posypały się gromy , że to niestosownie tak prosić od razu o pomoc, z tym, że to niestosownie to było dopiero po mojej odmowie , na poczatku byłem ok) ... nic tak nie jednoczy grupy jak wspolna kopanka. Podobnie jak w przypadku tematu kolegi który przy sprzedazy moto zamieścił filmik z "kopania dolka" dopiero meJustine poprosiła o zakończenie tego spektaklu.

Może to przywilej "starych" forumowiczów ale ja to trochę inaczej odbieram.

Coż, kobietom dziękuję.

Forum definitywnie żegnam,

i teraz już można kopać do woli , lewa Panowie

Edytowane przez roman32

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...

Forum definitywnie żegnam,

i teraz już można kopać do woli , lewa Panowie

Mam wrażenie, że kopanie Tobie sprawia przyjemność, tyle razy o tym wspomniałeś...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam wrażenie, że kopanie Tobie sprawia przyjemność, tyle razy o tym wspomniałeś...

tak jak napisałes kluczem jest tu "traumatyczne przeżycie" .

Przeprosiłem, uderzyłem sie w pierś więc nie wiem czego jeszcze mozna ode mnie więcej oczekiwać.

Jeszcze raz przepraszam i kończę temat

Proszę Reddys , chciałem to zakończyć, właśnie napisałem do admina prośbę o usunięcie konta.

moje kopanie? - przeciż pisalem o traumatycznym przezyciu po tym jak mi napisano, że nie powinienem jeździć ponieważ chyba coś przeżylem.

Ciekawość zżera ??? ok - proszę - lata temu na moto zginęła najbliższa mi osoba, Tak mam od tego czasu trochę niepokolei.

Jeżdżę bo wspominam i nadal marzę , że może będzie tak jak kiedyś !!!

Może za dużo teraz asekuranctwa, może źle się wysłowiłem, ale trochę można się było domyślić , że gość coś przeszedł skoro pisal co jest kluczem do jego zachowania.

Nie chcialem się wczesniej obnażać, bo gdybym się zadomowił nie potrzebowałem współczucia.

teraz to muszę już odejść i tyle.

Niech zapadnie już cisza nad tym tematem, proszę chociaż raz uszanujcie to.

żegnam

Edytowane przez roman32

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja naprawde nie wiem o co Wami chlopaki chodzi ... Czy tutaj, na tym forum, jest jakas koniecznosc regularnego logowania sie, pisania X postow na dzien, zeby zyskac czyis szacunek? Dziwne ... Gosc zapytal, poprosil o pomoc, to sie odpowiada, albo i nie, a nie prowadzi niepotrzebna dyskusje. Ja tez sie nie loguje codziennie, nie pisze non stop, ba ! ostatnio nawet wcale nie wchodzilam przez dluzszy czas, bo nie moglam odzyskac hasla ...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dajcie spokój Romanowi32. Nie każdy ma możliwości/chęci/potrzebę zaglądania na forum po 20 razy na dzień (ja taką potrzebę mam :) )

Dobrze, że kolega uzyskał pomoc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrobiliście znowu syf Panowie, forum jest właśnie dla takiego kogoś jak Roman: potrzebował jakiejś tam pomocy, przyszedł, przywitał się (w przywitalni miesiąc wcześniej!) napisał o sobie ile miał ochoty, napisał konkretnie zapytanie ( ja i Sarawi wszystko zrozumieliśmy, rozmiar jego buta&fiuta mnie osobiście nie interesuje) a Wy tu robicie znowu klubik: "najpierw nam się wyspowiadaj, podaj wszystkie szczegóły swojego życia, wypastuj buty i wtedy ewentualnie ci pomożemy"

1. Nikt nikogo nie zmusza do pisania we wszystkich wątkach, piszemy tam gdzie mamy coś konstruktywnego do powiedzenia

2. Nikt od nikogo nie wymaga, a nawet fajnie jakby niektórzy sobie darowali, wcielania się w role inkwizycji forumowej - od zwracania uwagi na przestrzeganie zasad pisanych/niepisanych oraz ogólnego savoir vivre-u na wszystkich forach świata są admini

3. To że Wy nie widzicie, bo nie umiecie wyszukać w profilu użytkownika jego wszystkich wpisów (przywitalnia nie nabija licznika postów) nie znaczy że musicie od razu go karcić za nieprzywitanie, i to w trybie "kto pierwszy"

4. Nikt tu od nowo przybyłych nie wymaga składania oświadczenia lustracyjnego, każdy ma prawo udzielić tylu informacji o sobie ile ma ochotę - nie odpowiada Ci jego przywitanie/pytanie/ilość danych ? - nie odpowiadaj na jego wątki.

5. Oczywiście każdy z Was ma prawo pisać tu swoje zdanie i co Wam się zapragnie, ale przez Was forum, czyli cała społeczność, może czasem coś stracić, np forumowicza o którym nic nie wiecie, a mógł się okazać dobrym człowiekiem...

przypominam ponownie, że jest to forum motocyklowe, a nie "klubik wzajemnej adoracji kolegów królika", od tego są grupy na fejsie...

...ja osobiście się czuje odpowiedzialny za to forum i jego motocyklowo-bmw-f650gs-owy kształt, bo rozkręciłem je z "forumikowego niemowlaka" jakiego dostałem od Ramiresa (pomysłodawca i twórca), nie chcecie chyba żebym zaczął podejrzewać, że pewna grupa próbuje sobie przekształcić tu to miejsce na prywatny klubik ?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MiKo masz trochę racji, ale na sam koniec dałes do pieca :) ja rozumiem frustrację, że na zlot nie jedziesz, ale poszedłeś nieco po bandzie:

"nie chcecie chyba żebym zaczął podejrzewać, że pewna grupa próbuje sobie przekształcić tu to miejsce na prywatny klubik ? "

Wyluzuj, Nie sądzę aby ktoś się do tego przymierzał. Ale dobrze, że zasygnalizowałeś te problemy 1-5.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja rozumiem frustrację, że na zlot nie jedziesz,

no i moto kiepsko sprawne...

Wyluzuj, Nie sądzę aby ktoś się do tego przymierzał.

to była daleko posunięta, sarkastyczna złośliwość :twisted: taka w moim stylu, zresztą forum to niczyja własność

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no i moto kiepsko sprawne...

No właśnie, co mu tam temu Misiu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×