Skocz do zawartości
jasinek

Centrowanie koła Warszawa

Recommended Posts

Jak w temacie potrzebny dobry warsztat w Wawie. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie proszony jest o wskazówki :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest chyba taka kobitka, która przy Żelaznej prowadzi warsztat moto. Starsza pani, ale i stara dobra szkoła, bo nauczyła się od męża. Nie tak dawno czytałem o niej w jakiejś prasie fachowej. Pogooglaj Jasinku, bo mógłbyś rano 2oo zostawić, a po pracy odebrać. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Warszawa, Szeroka 47 (grochow, okolice chelmzynskiej) Kom.: 502 828 304

Bardzo polecam - przeplatalem u tego Pana skatowane przednie kolo na felge excela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie Leff ma rację kobitka ma dobrą opinie :) ja też polecam to miejsce :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze jest warsztat w Michałowicach zajmujący się również renowacją.

Gdybyś się nie zdecydował na jeden z w/w, to daj znać - wygrzebię kontakt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki chłopaki, wiedziałem że mogę na Was liczyć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

vJest jeszcze ten- kolega z pracy się tam serwisuje i chwali.

Ja byłam raz i... wychodzi na to, że dla tego faceta motocykle nie mają tajemnic.

Z.S. Motocykle Japonskie

Trakt Brzeski 80

Warszawa

Zbigniew 604519765

Piotr 788831648

Zdaje się, że jego kolega (ale tego faceta na oczy nie widziałam - to się przyznaję) ma serwis i remont motów

Kar & Jar. Naprawa pojazdów tel.: (050) 614-67-78, mazowieckie, Nowa Iwiczna (Piaseczno), Kielecka 33.

Do tego drugiego planuję się wybrać i jeśli jest ta sama kompania co Zbyszek to... jest się gdzie ruszyć ;)

Edytowane przez Asimi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Warszawa, Szeroka 47 (grochow, okolice chelmzynskiej) Kom.: 502 828 304 Bardzo polecam - przeplatalem u tego Pana skatowane przednie kolo na felge excela

Robiłem koło w tym i jest ok :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wymieniałem opony na Puławskiej 229.

Mają wyważarkę, dokręcają dynamometrycznym i obsługa ok.

Zwrócili mi uwagę, że jak ktoś wcześniej wymieniał opony to z przodu odwrotnie założył tulejkę (ten starszy gość, chyba właściciel).

A może jakiś warsztat przetestowałeś taki typowo mechaniczny, wymian, regulacji, chyba, że wszystko sam ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest chyba taka kobitka, która przy Żelaznej prowadzi warsztat moto. Starsza pani, ale i stara dobra szkoła, bo nauczyła się od męża. Nie tak dawno czytałem o niej w jakiejś prasie fachowej. Pogooglaj Jasinku, bo mógłbyś rano 2oo zostawić, a po pracy odebrać. :)

byłem u tej kobitki miesiąc temu, robi już tylko silniki i skrzynie biegów (i to tylko od starych maszyn) i nic więcej niestety, chciałem u niej zostawić całego junaka do złożenia - powiedziała mi wprost: tylko silnik może zrobić,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×