Skocz do zawartości
Jez.rover

Powitanie w przelocie

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczow, witam brać moto!

Mam gs650 tajna i często latam po okolicach Łodzi, tak łikendowo. Jakby ktoś chciał się dołączyć to serdecznosciowo zapraszam. Takie lekkie skuterów i ścieżki leśne, ale tylko na legalu, czyli po drogach, które są na mapach i nie ma zakazów wiazdu.

Z off-rzadu samochodowego wiem, że "treat lightly" się opłaca!

Pozdrawiam sercznie,

Jeż

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitac!

I pelny szacunek za "tread lightly". Bo jezdzic w off'ie to trzeba z glowa :cool:

Edytowane przez looksgoodinblack

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :beer:

Tak tylko dla formalności - nie musi być postawiony znak zakazu a i tak jest że obowiązuje zakaz wjazdu do lasu Wyjątkiem są drogi leśne które są drogami dojazdowymi do miejscowości (jedynymi drogami dojazdowymi żeby nie było wątpliwości :-) ) Pzdr

Edytowane przez Wojbm6
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ;) Wreszcie ktoś z okolic :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :beer:

Tak tylko dla formalności - nie musi być postawiony znak zakazu a i tak jest że obowiązuje zakaz wjazdu do lasu Wyjątkiem są drogi leśne które są drogami dojazdowymi do miejscowości (jedynymi drogami dojazdowymi żeby nie było wątpliwości :-) ) Pzdr

No dobrze, ale to w jaki sposób mam wiedzieć, że jadąc drogą np numer 73, skręcam w drogę podrzędną, a następnie w kolejną drogę a następnie w szuter, który za kilkaset metrów wpada w las. Prowadzi on do wsi XXX, do której prowadzą jeszcze inne drogi, lecz ja wiem to z pozycji mapy. Czy w takim razie mamsprawdzac po kolei wszystkie i oceniać która jest najmniej w lesie? ;-)

Pozdrawiam. Jez

Edytowane przez Jez.rover

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobrze, ale to w jaki sposób mam wiedzieć, że jadąc drogą np numer 73, skręcam w drogę podrzędną, a następnie w kolejną drogę a następnie w szuter, który za kilkaset metrów wpada w las. Prowadzi on do wsi XXX, do której prowadzą jeszcze inne drogi, lecz ja wiem to z pozycji mapy. Czy w takim razie mamsprawdzac po kolei wszystkie i oceniać która jest najmniej w lesie? ;-)

Pozdrawiam. Jez

Straż Leśna Ci powie ;) - czasami dołączając załącznik a czasami nie :P Ja - tak jak napisałem tylko dla formalności podałem info żebyś nie był w błędzie - że jak nie ma znaku zakazu wjazdu albo ruchu to można wjechać - bo nie można - lepiej dowiedzieć się o tym w ten sposób :-D bo tak naprawdę to dróg leśnych po których można jeździć "legalnie" jest naprawdę bardzo mało - ale to już zupełnie inna sprawa Pzdr :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×