Skocz do zawartości
knott

Cześć z Bydgoszczy

Recommended Posts

mam na imię Paweł,nie mam gieesa i mieć nie zamierzam, jeżdżę na fredzie (Suzuki XF 650) i to jest moto dla mnie włściwe.

Witam się z Wami bo szukam właściciela GS 650 z Bydgoszczy, z którym chciałbym zamenić kilka słów.

Pozdrawiam i życzę wszystkim (i sobie) ładnejszej i bezpieczniejszej pogody do latania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem z Bydgoszczy ale mieszkam w Toruniu :shock: :-o :-( . Chętnie się spotkam i pomogę w zakupie gdyby co.

Witaj :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj i wzajemnie w życzeniach motocyklowych ;)

... któryś z "naszych" Ci podpadł? :D zrozumiałem że szukasz konkretnego gościa? :D

a tak przy okazji, to mamy tu taką niepisaną zasadę, że niemieszamy w motocykle ani polityki ani poglądów światopoglądowych, a Ty tu nam na dzień dobry "pismem obrazkowym" każesz wyrobić sobie pewien pogląd o Twojej osobie... zupełnie niepotrzebnie... wolelibyśmy nie znać Cię "z tamtej strony" - łączny się w motocyklach :beer:

chętnie bym zobaczył foto "Freda" (w avatarze chociażby) ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam na imię Paweł,nie mam gieesa i mieć nie zamierzam, jeżdżę na fredzie (Suzuki XF 650) i to jest moto dla mnie włściwe.

Witam się z Wami bo szukam właściciela GS 650 z Bydgoszczy, z którym chciałbym zamenić kilka słów.

Pozdrawiam i życzę wszystkim (i sobie) ładnejszej i bezpieczniejszej pogody do latania.

Witaj.

Ktoś z Bydzi Tobie podpadł, że chcesz zamienić kilka słów?

Ja jestem z Bydgoszczy mam GS, jeżeli to o Mnie chodzi to możemy kilka słów zamienić, :-D

Edytowane przez norbi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Ktoś z Bydzi Tobie podpadł, że chcesz zamienić kilka słów?

Ja jestem z Bydgoszczy mam GS, jeżeli to o Mnie chodzi to możemy kilka słów zamienić, :-D

nikt mi nie podpadł :beer:

widziłem dzisiaj "niefortunne" zdarzenie kierowcy gieesa i chciałem spytać o Jego samopoczucie.

Więcej o Nim nie wiem, tylko tyle, że moto było na bydgoskich tablicach a kierowca mieszka w okolicy City Hotelu, o zdarzeniu nie chciałbym niczego opisywać bo nie wiem czy życzyłby sobie tego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nikt mi nie podpadł :beer:

widziłem dzisiaj "niefortunne" zdarzenie kierowcy gieesa i chciałem spytać o Jego samopoczucie.

Więcej o Nim nie wiem, tylko tyle, że moto było na bydgoskich tablicach a kierowca mieszka w okolicy City Hotelu, o zdarzeniu nie chciałbym niczego opisywać bo nie wiem czy życzyłby sobie tego.

Na takie opisy jest miejsce w dziale niebezpieczne sytuacje.

Niestety nie znam Go. Mam nadzieję, że wszystko z Nim w porządku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie, że wpadłeś, ale prawde mówiąc nie interesuje mnie co sądzisz o GW i nie podoba mi sie Twój avatar.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

widziłem dzisiaj "niefortunne" zdarzenie kierowcy gieesa i chciałem spytać o Jego samopoczucie.

to w bardzo zacnej sprawie tu do nas zaglądasz ;) może się znajdzie poszukiwany, Vengosh, Norbi ile Wy tam macie tych GSowców ? :D

Szerokości :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak to jest czytać niedokładnie posty, myślałem, że Kolega chce kupić GS-a i szuka kogoś z Bydgoszczy żeby się co nieco o modelu dowiedzieć :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to w bardzo zacnej sprawie tu do nas zaglądasz ;) może się znajdzie poszukiwany, Vengosh, Norbi ile Wy tam macie tych GSowców ? :D

Szerokości :beer:

Znam osobiście tylko dwóch, ale najlepszych Vengosh-a i Norbiego

a tak poważnie to jeszcze czasami mijam kierownika na czarnym GS, i wiem że na pewno jest jeszcze jeden żółty.

Edytowane przez norbi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak to jest czytać niedokładnie posty, myślałem, że Kolega chce kupić GS-a i szuka kogoś z Bydgoszczy żeby się co nieco o modelu dowiedzieć :lol:

zaczynasz jak jakiś cysorz, najpierw pisze potem cyto :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z Bydzi jest jeszcze Petret, Rychu i RobertZZ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z Bydzi jest jeszcze Petret, Rychu i RobertZZ

RobertZZ, przynajniej na avatarze, ma jasne moto, to o którym mowa było ciemno grafitowe/czarne. Rano padało i nie zauważyłem więcej szczegółów, tym bardziej że ten model nie jest mi dobrze znany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

RobertZZ, przynajniej na avatarze, ma jasne moto, to o którym mowa było ciemno grafitowe/czarne. Rano padało i nie zauważyłem więcej szczegółów, tym bardziej że ten model nie jest mi dobrze znany.

Czarne moto ma Petret

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×