Skocz do zawartości
Filq

Głuchołazy witaja!

Recommended Posts

Witam,

Mam na imie Filip i mieszkam w Głuchołazach (woj. Opolskie przy granicy z Czechami). Mam 23 lata i od tego sezonu zaczynam swoja przygode z motocyklami.

Zaczolem skromnie od Ogarka 200, ktorego wyremontowalem pod okiem kuzyna. W moich okolicach bardzo preznie dziala srodowisko milosnikow starych motocykli a w szczegolnosci wszystkiego co czechoslowackie i polsko-prlowskie, a kuzyn jest ich czlonkiem od paru lat.

Motorku uzywam do transportu dom-praca i okolice (nie dalej niz 10km).

Razem z kolega postanowilismy kupic sobie cos wiekszego, by moc z wiekszym zapasem zaufania do maszyny wyruszyc na paro dniowe maratony lub po prostu pozwiedzac bezdroza i gorzyste szlaki w Jesennikach. Oczywiscie trafilo na F650, dlatego tez jestem gdzie jestem : )

Co wiecej.. jestem aktywnym graczem Airsoftowym, tokarzem (pracujemy na aluminium i podobnych) oraz konstruktorem w dziedzinie rozwiazan airsoftowych. Kroci jeszcze nie zarabiam, nie jestem tez z tych bardziej cierspliwych (w szczegolnosci gdy widze uciekajace przez palce wakacje).

Wiecej grzechow nie pamieta, za literowki i bledy serdecznie przepraszam. Mam obcojezyczny system ktory usilnie przestawia mi "poprawiarke" FF na angielski.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :beer:

Czyżbym był pierwszy ????? Witaj :beer:

2 minutki później i byś nie był :cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×