Skocz do zawartości
tomasz0803

Moja Efka for sale

Recommended Posts

Cześć Wszystkim! Jakoś tak po ostatniej rozmowie z wujkiem doszedłem do wniosku, że sprzedam motor. Zrobiłem zdjęcia, opis i dzisiaj wystawiłem na allegro. Tu jest link... http://moto.allegro....2597981469.html

Cóż mogę jeszcze powiedzieć?

Nie żałuję, że kupiłem ten motor jako pierwszy taki mocniejszy. Od czegoś takiego trzeba było zacząć, teraz jest czas, żeby coś zmienić. Zarobiłem jakieś tak pieniążki przez te wakacje i mogę się porwać na coś innego. Nie powiem złego słowa na ten motor. Jedyne czym bardzo mnie zaskoczył to te dwie sytuacje z przednią zębatką. No ale cóż zrobić, jeżeli taka przypadłość maszyn z tego okresu. Chwała Panu, że wtedy nic się nie stało i jestem tutaj, teraz cały.

Przez ten czas, motor ani razu nie nawalił. Jak widzieliście w dziale "nasze samoróbki" kombinowałem, robiłem i przerabiałem różne rzeczy.. to wszystko daje mi dużo radochy, z stąd to się bierze.

Jeżeli ktoś z forum byłby zainteresowany to proszę o kontakt.

Pozdrawiam serdecznie Tomek

Edytowane przez tomasz0803
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tomek zastosował ustawę o języku polskim ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja jestem nowy i mam pytanie, Twoja sztuka to f650...i nic? bo z tego co czytałem są wresje ST GS i CS chyba, a mnie interesuje GS, pytanie brzmi jak mogę poznać GS'a ? Część osób co wystawia motorki chyba nie wie co za sztuke ma( tak mi sie wydaje patrzac po allegro) i pisze po prostu gołe f650. Tylko nie piszcie że po grafice na baku :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podstawowa rzecz jeśli chodzi o F650GS,to pojawił się w roku 2000 i był produkowany do 2007 r,F650 był jego poprzednikiem.Handlowa nazwa F650GS jest dalej używana w nowych modelach,ale to już inna bajka.

Edytowane przez ahela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z w/w artykułu:

To jest F650/F650ST - różnice są w tych modelach ale tutaj to nie istotne (ST jest niższe)

800px-Motorcycle_BMW_f650_st_02.jpg

Tutaj GS - tak jak napisałeś po 2000roku:

800px-2004BMWF650GS.JPG

A tutaj CS - jak widać z wyglądu inny motorek różni się jeszcze sposobem przeniesienia napędu:

2005-BMW-F650CS.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OK już czaje:P dzieki za wyrozumiałość ;) jeszcze jedno "małe" pytanie (choć wiem, że to nie "tu" :P ). W takim razie jak te starsze modele 95,96,97,98r (w moim zasiegu) poradza sobie na lekkim offradzie w porównaniu do GS'ów? Duża różnica? (offroad - dla mnie drogi, "dróżki" leśne, czasem ścieżka, pagórki itd:P )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OK już czaje:P dzieki za wyrozumiałość ;) jeszcze jedno "małe" pytanie (choć wiem, że to nie "tu" :P ). W takim razie jak te starsze modele 95,96,97,98r (w moim zasiegu) poradza sobie na lekkim offradzie w porównaniu do GS'ów? Duża różnica? (offroad - dla mnie drogi, "dróżki" leśne, czasem ścieżka, pagórki itd:P )

To mój ulubiony przykład w temacie "do czego nadaje się eFka":

http://f650gs.pl/topic/2490-trailer-filmu-z-wypadu-za-miasto/

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dosyć podobny do mojego ST ;)

OK już czaje:P dzieki za wyrozumiałość ;) jeszcze jedno "małe" pytanie (choć wiem, że to nie "tu" :P ). W takim razie jak te starsze modele 95,96,97,98r (w moim zasiegu) poradza sobie na lekkim offradzie w porównaniu do GS'ów? Duża różnica? (offroad - dla mnie drogi, "dróżki" leśne, czasem ścieżka, pagórki itd:P )

Lekki off, to z palcem w .... nawet z "0"wymi umiejętnościami jakie posiadam udało się poślizgać po błocie i poszaleć na szutrze, sypkich kamieniach, leśnych ścieżkach, itp. :D

Rzeczywiście, podstawa - to dobre gumy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Wszystkim! Jakoś tak po ostatniej rozmowie z wujkiem doszedłem do wniosku, że sprzedam motor.

A co Ci powiedział wujek? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a tak se pogadywaliśmy w drodze do Niemiec.. i po tym tak przyszło, zaproponował nawet, że może mi pożyczyć jakieś pieniądze na kupno nowego. zobaczymy co będzie..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dla jasności! licznik jest wyskalowany w milach, w opisie aukcji jest przebieg przeliczony na kilometry!

Cena spada do 5800!

Znajomy ma ładnego trampka z 2000 roku i że tak powiem, się bardzo napaliłem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znajomy ma ładnego trampka z 2000 roku i że tak powiem, się bardzo napaliłem...

Na kobiety to rozumiem ale na stare trampki, hmm, dziwne takie napalenie :ph34r:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na kobiety to rozumiem ale na stare trampki, hmm, dziwne takie napalenie :ph34r:

Na fetysz nie poradzisz :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest, jest! Brak konkretnych klientów, każdy zaraz na początku rozmowy pyta o cenę, czemu tak drogo i ile dało by się zejść?

Tragedia, powiem Wam szczerze! Najlepiej jakbym wystawił za 2500 tysiąca i później jeszcze zorganizował komuś transport..

Edytowane przez tomasz0803

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2500 tysiąca

Jak dla mnie to 2500 tysiąca to straszna kupa szmalu ;) :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×