Skocz do zawartości
tropicielka

sprzedam BMW F650 ST '99

Recommended Posts

Motocykl w dobrym stanie technicznym. Wymieniony olej (półsyntetyk) i filtr, akumulator wymieniony w zeszłym roku. Napęd oraz klocki hamulcowe tył wkrótce do wymiany (nowe zębatki, łańcuch oraz klocki są kupione). Gaźniki: wymienione oringi, uszczelki, ustawione pływaki (jeśli są pytania do tego, to proszę je kierować do Komira - on przy tym grzebał ;-) ). Licznik przebiegu nie działa od momentu kupna, więc nie wiem ile rzeczywiście motocykl ma najechane. Licznik zatrzymał się na 52 000 km. Od momentu kupna, czyli przez jakieś 2 lata posiadania go najechałam około 8 000 km. Motocykl do obejrzenia we Wrocławiu. Cena 6200 zł do małej negocjacji. Oto link do ogłoszenia na otoMoto, gdzie znajdziecie zdjęcia. http://otomoto.pl/bm...t-M3368712.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem kto ma piekną AT do sprzedania :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dlaczego nie. To był jeden z motków, nad którymi ja równiez się zastanawiałam. Dobry wybór

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem kto ma piekną AT do sprzedania :-D

Już jest taka, która mnie urzekła :wub: :D

AT dla dziewczyny?

Tak, jak napisała Bawarka: "dlaczego nie?". Gdyby to był mój pierwszy motocykl, to pewnie bym się go przestraszyła zanim bym na niego usiadła ;) , dlatego też zaczęłam jeździć na małej ybr125, potem z niej "wyrosłam" i jej miejsce zajęła eFka. Teraz chcę AT - duża i ciężka - ale chcę się z nią oswoić (już stawiam małe kroczki) :)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tropicielko, a czy ty przypadkiem nie jesteś tą dziewczyną, o której Komir opowaiał mi, że jeżdzi na Fce?

Najprawdopodobniej mówił o mnie, ale nic mi o tym nie wiadomo ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tropicielko, a czy ty przypadkiem nie jesteś tą dziewczyną, o której Komir opowaiał mi, że jeżdzi na Fce?

Najprawdopodobniej mówił o mnie...

Bo Komir jest wielce dumny z córki, a nie z motoru ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tam zaraz zdradzać, to żadna tajemnica ;-) Mogłam od razu na pytanie :"Tropicielko, a czy ty przypadkiem nie jesteś tą dziewczyną, o której Komir opowaiał mi, że jeżdzi na Fce?" odpowiedzieć: Tak, to ja jestem jego córką. :-D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

AT to kultowy i chyba przez to dość drogi sprzęt."...idźcie tą drogą" :cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nadal do sprzedania .W cenie nowy napęd ( zęby duże i małe + łańcuch ) , Nowe klocki hamulcowe tył, Regulacja i ustawienie gaźnika gratis , sprawdzenie zaworów , wymiana oleju , Moto serwisowane osobiście . Zapewniam że techniczniw w wyśmienitej formie .

Rok 1999 pierwsza rejestracja 2000 .

Edytowane przez komir

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedało sie . Można zamknąć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×