Skocz do zawartości
blazter

Kupię dobrego GS'a

Recommended Posts

Czołem,

Stara prawda mówi, że jak chcesz kupić dobry motocykl to kupuj ze sprawdzonego źródła od motocyklisty.

Idąc tym tropem postanowiłem zamiescić w tym miejscu swoje ogłoszenie.

BMW F 650 GS - ten model wybrałem na swój pierwszy motocykl.

Interesują mnie roczniki od 2000, choć wiadmomo: im młodszy tym lepszy.

Przebieg nie ma znaczenia byle by się mieścił w rozsądnych granicach. Rozsądek tródno zdefiniować bo zalezy od osoby nim się posugującej więc podpowiem, że 50-60kkm to juz chyba sporo jak na motocykl 5-7 letni jednak na 12 latka w sam raz.

Szukam zadbanej maszyny z możliwie najpełniejszym wyposażeniem. Mam zamiar nim jeźedzić przez jakies 2-3 sezony o różnej porze roku (marzec-październik) oraz wybrać się na dłuższe wojaże po Europie więc niezawodność maszyny jak i znajomość obecnego właściciela słabych stron danego egzemplaża jest kluczowa.

Pozostaje jeszcze kwestia ceny. Cóż im taniej tym lepiej jednak posługując się w/w rozsądkiem wiem, że za zadbany egzemplaz trzeba płacić.

Podsumowując:

BMW F 650 GS

Rocznik: 2000+

Przebieg: 15kkm - 60kkm w zależności od rocznika.

Wyposażenie: możliwie największe:)

Cena jaka jestem w stanie zapłacić za najlepszy egzemplaż = 10 - 12 kPLN

Śledzę dział sprzedaży więc jestem na bierząco jednak jeżeli ktoś z Was zamierza się rozstać ze swoim motocyklem i wie, że posiada mega wypasiony egzemplaż :P to niech śmiało pisze do mnie w pierwszej kolejności przed wystawieniem oferty na zewnątrz.

Edytowane przez blazter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

12 lat i 60.000 km - daje nam to 5.000 km w sezonie, podpowiem, że tylko w ostatni weekend wielu z nas zrobiło około 1000 km. IMHO 12 letni motocykl stworzony do podróżowania, z przebiegiem 60.000 km, to w większości przypadków fikcja.

Edytowane przez tomekm

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gustawa sobie nabądź :D

Mogę wydać certyfikat autentyczności przebiegu :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I zaświadczenie z przeglądu :)

regulacji zaworów, synchro przepustnic...

sorki, to nie ten wątek :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I zaświadczenie z przeglądu :)

regulacji zaworów, synchro przepustnic...

sorki, to nie ten wątek :D

Ten motocykl pochodzi z Krakowa, a nie z Warszawy :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego tam zamontowali tylko jeden gaznik ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z oszczędności :)

jeden wtryskiwacz ;)

i jedną przepustnicę ale 4 zawory!

Tak, ale jakby ktoś kupił Gustawa do Warszawy to, żeby szedł na dwa koła może jeszcze zsynchronizować zawory, gdyż różnice w luzach zaworowych mogą wywołać nieobliczalne skutki -ja tego nie zrobiłem bo nie miałem wakuometra słupkowego, kluczy Stanley i obrotomierza cyfrowego - u nas we wsi to normalne ;) :lol:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym nie kupił - pali tylko 3-3,5 l (w drodze na Zlot w Bieszczadach nawet poniżej 3l - sam widziałem) i nie usprawiedliwia go, że "centuś" z Krakowa - "cuś" na pewno jest nie tak - a jak mam się zastanawiac co - to lepiej nie :-P :-P Pzdr :beer:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

blazter

Ja chcę sprzedać GS z 2000.

http://tablica.pl/of...in-ID1cRdd.html

Zrobisz przegląd z wymianą płynów filtrów i jeszcze zostanie Ci sporo kaski z tych maks 12-tu tysięcy jakie chcesz przeznaczyć. :) Wtedy masz wszystko zrobione pod siebie i wiesz co masz.

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie Gustawa.

Nawet wnikliwie się mu przyglądałem na picassa a szczególnie jak został rozebrany do cna niemalże:)

No i wszystko OK ale ma niskie siodło. Ja mam 180cm może być o te klika cm za niskie.

A za ile ten Góstaw ma pójśc?

Co do Twojego Tejk to tez się zastanawiałem. + że to niemiec ale ma oponki w kostkę, dość szybko sprzedajesz no i jest żółty...

heh no tak trochę nażekania na koniec.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i wszystko OK ale ma niskie siodło. Ja mam 180cm może być o te klika cm za niskie.

Spokojnie - na forum "handel" wymienny siodłami trwa - jednym pasuje niskie, a mają wysokie i odwrotnie.

A za ile ten Góstaw ma pójśc?

Najlepiej pisz PW bezpośrednio do właściciela ( Doodek )

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam 180 cm wzostu i podobno niskie zawieszenie :)

Na moim GS idealnie.

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po pierwsze primo to rześ kolego się nie postarał z pisownią...najbardziej mnie rozwaliło mażec przez ż... zajebiście :)

Po drugi primo...

No właśnie Gustawa.

...

No i wszystko OK ale ma niskie siodło. Ja mam 180cm może być o te klika cm za niskie.

Ja mam 190 niskie siodło i przkonanie, że jak nisko siedzę, to mi tak nie wieje... ale to moje subiektywne odczucie...

I po trzecie primo

12 letni motocykl stworzony do podróżowania, z przebiegiem 60.000 km, to w większości przypadków fikcja.

Zależy jak kto jedzi... ja w tym sezonie zrobię miedzy 4, a 5kkm... so imo 60 na 12 w sam raz... (ale to moje zdanie i też się nie musisz zgadzać)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A za ile ten Góstaw ma pójśc?

Za ile to nie wiem (albo nie powiem :-D ) ale wiem ile idzie, paka osiem, nie wierzyłem wlaśnym oczom :-o

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym nie kupił - pali tylko 3-3,5 l (w drodze na Zlot w Bieszczadach nawet poniżej 3l - sam widziałem) i nie usprawiedliwia go, że "centuś" z Krakowa - "cuś" na pewno jest nie tak - a jak mam się zastanawiac co - to lepiej nie :-P :-P Pzdr :beer:

Woj

chlał bokiem po kryjomu jak nic :)

Edit:

zaraz, zaraz!

dobrego GS a szukasz?

Admin sprzedaje dobrego GSFa. Prawie to samo. Jedna literka w nazwie nie robi różnicy :D

Edytowane przez rPiotrek
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja na Gustawie robię min. 15k w sezonie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z mojego będziesz zadowolony blazter oto link do ogłoszenia.http://moto.allegro.pl/bmw-f-650-gs-dakar-i2660709973.html Spełnia wszystkie twoje kryteria.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hyhy z ogłoszenia tejka:

Wyposażenie:

1.ABS

.....................

8. Stopka centralna i boczna

9. Błotnik na przednie koło :D :D :D

180cm i obniżony GS - to nie porshe żeby siedzieć tyłkiem na asflacie :P

kup sobie Dakara ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej Justynka ale ten błotniczek na przednie koło to faktycznie jest dodatek. Widziałem wiele egzemplarzy bez niego :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powaga? :) ale anyway to zabawne ;)

ale bez urazy tejk :) moja niewiedza :}

Edytowane przez MeJustine

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z mojego będziesz zadowolony blazter oto link do ogłoszenia.http://moto.allegro.pl/bmw-f-650-gs-dakar-i2660709973.html Spełnia wszystkie twoje kryteria.

tego to bym sama chętnie kupiła jako drugie moto :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×