Skocz do zawartości
rasta

Ktoś z Warszawy chętny na browar? (obejrzenie moto)

Recommended Posts

Pozwolę sobie otworzyć nowy temat dla nowego motocykla.

Ktoś z Warszawy może kojarzy? Wydaje się ciekawą ofertą...

Niestety dla mnie to trochę więcej kombinacji, transport PKP itp. Może ktoś ma czas zaglądnąć, po drodze z pracy czy coś? Z opisu wnioskuję, że stoi gdzieś na Woli.

http://allegro.pl/bmw-f650gs-warszawa-bezwypadkowy-prywatnie-i2689747889.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz.... - chłopaki z Warszawy chyba jednak chętniej poświęcą czas na browar niż na oglądanie motka - szczególnie, że słowa "proszę " nie widać ;)

Edytowane przez Jarek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest model do 2003, a w ogłoszeniu napisane 2004 - pewnie taka jest data rejestracji. W 2004 miały już po 2 świece.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ze zdjęć (choć kiepskiej jakości) wygląda całkiem nieźle.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzwoniłem, pan może się spotkać dzisiaj około godziny 18, bo jest umówiony z jednym "oglądającym". Ja niestety wyjeżdżam na weekend około 12. Obserwuj ogłoszenie, jak się nie sprzeda, to zgadam się z nim w poniedziałek. Chyba, że ktoś ma czas podjechać dzisiaj po południu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też w weekend nie dam rady :-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz.... - chłopaki z Warszawy chyba jednak chętniej poświęcą czas na browar niż na oglądanie motka - szczególnie, że słowa "proszę " nie widać ;)

Ale jest "może", zatem to nie kategoryczne żądanie ;] Częściej używam "dziękuję" już po akcji ;]

To jest model do 2003, a w ogłoszeniu napisane 2004 - pewnie taka jest data rejestracji. W 2004 miały już po 2 świece.

Tu trochę lipa, bo założyłem sobie właśnie model z 2004+ (właśnie przez te 2 świece, wg. informacji na forum mniej pali i trochę "lepiej" jedzie). Nie zwróciłem uwagi na zdjęcia, szczególnie położenie znaczka ;] Czy pomiędzy modelami starszymi, a tymi po 2004 jest rzeczywiście odczuwalna różnica w użytkowaniu? Tzn. inaczej, czy warto się wstrzymać i polować na coś po 2004.

Dzwoniłem, pan może się spotkać dzisiaj około godziny 18, bo jest umówiony z jednym "oglądającym". Ja niestety wyjeżdżam na weekend około 12. Obserwuj ogłoszenie, jak się nie sprzeda, to zgadam się z nim w poniedziałek. Chyba, że ktoś ma czas podjechać dzisiaj po południu?

Dzięki wielkie za fatygę, będę w kontakcie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tu trochę lipa, bo założyłem sobie właśnie model z 2004+ (właśnie przez te 2 świece, wg. informacji na forum mniej pali i trochę "lepiej" jedzie). Nie zwróciłem uwagi na zdjęcia, szczególnie położenie znaczka ;] Czy pomiędzy modelami starszymi, a tymi po 2004 jest rzeczywiście odczuwalna różnica w użytkowaniu? Tzn. inaczej, czy warto się wstrzymać i polować na coś po 2004.

Różnicy w jeździe nie ma, ale w spalaniu już jakaś tam jest, do tego ogólnie im młodszy tym lepiej ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój jedno świecowy 2001r palił mniej na trasie o około pół litra paliwa na 100km od dwu świecowego dakara z 2005r Różnicy w jeździe żadnej oczywiście biorąc pod uwagę charakterystykę silnika nie zawieszenia. Dakar był nowszy skrzynia lepiej pracowała miał malutki przebieg coś koło 16kkm w tamtym czasie zdaje się to był 2009r.

Edytowane przez elektrician

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest model do 2003, a w ogłoszeniu napisane 2004 - pewnie taka jest data rejestracji. W 2004 miały już po 2 świece.

Dodam jeszcze,że mocowanie szyby-owiewki jest na trzy śrubki ( do roku 2003 ) ,a nie na cztery ( po roku 2003 )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak stan silnika i ogólnie moto jest ok, to nie patrz, czy to jedna świeca, czy nie. Różnica w spalaniu to jest między gaźnikiem, a wtryskiem, między jedną, a dwoma świecami, różnica będzie minimalna. Myślę że setka paliwa nie gra roli ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki wielkie za chęć pomocy, motorek niestety już poszedł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam nie z Warszawy . Ale na browar chętny przeważnie .

Motor poszedł - trudno - będzie inny .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×