Skocz do zawartości
bero

Dakar z niemiec - prośba o opinie

Recommended Posts

jak już pisałem na pw, dzięki bardzo za fatygę w ogóle.. troche dziwnie.. wypożyczony.. może poprostu umawiają się bo muszą najpierw troche odpicować :)

Jakbyś miał jeszcze chęci to może by się umówić z nimi na oglądanie? ale nie wiem czy będziesz chciałem jechać drugi raz..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie to trochę dziwne bo z wyglądu zarzutów nie było, być moze ma jakieś inne powazniejsze niedomagania :?

Choć trudno tu wróżyć jak motocykla nie ma :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a może po prostu nie maja miejsca żeby trzymać w sklepie wszystkie moto? nie wiem, nie byłem tam i nie widziałem jak to wszystko wyglądało.. ale prawda że żadko spotykane zjawisko :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aż chyba jutro z ciekawości zadzwonię do nich i spytam, czy jest możliwość (w co wątpię) przez zakupem wypożyczyć moto na kilka godzin czy dobę i czy przykręcą mi w ten czas jakąś polską tablicę rejestracyjną. ;-) Jeżeli tak można, to od dziś kupuję motocykle tylko u nich. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szukacie drugiego dna, a go nie ma... Wypożyczyli go żeby zwymiarować stelaże... coś tam takiego mówili... (nie chcę być stroną, więc wolałem napisać, że nie wiem z jakiego powodu). Jakby chcieli picować, to serwis mają na miejscu.

Moje bystre oko zauważyłoby dakara :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szukacie drugiego dna, a go nie ma... Wypożyczyli go żeby zwymiarować stelaże... coś tam takiego mówili... (nie chcę być stroną, więc wolałem napisać, że nie wiem z jakiego powodu). Jakby chcieli picować, to serwis mają na miejscu.

Moje bystre oko zauważyłoby dakara :)

Manioora tak blisko masz do ..... a tak kłamiesz na forum (no może nie mówisz do końca prawdy) :-D :beer:

Tak naprawdę pewnie testowali go i ryli okoliczne łąki :lol: na anakach :lol:

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Manioora, przyznaj sie... Kupiles? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogłoszenie jest wciąż aktualne.

bero jako główny zainteresowany dostał wcześniej ode mnie na pw jeszcze taką informację, że jeżeli będzie chciał obejrzeć, to dzwoni i chłopaki go przywożą na bazę.

:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Manioora, przyznaj sie... Kupiles? :)

:)

Ogłoszenie jest wciąż aktualne.

bero jako główny zainteresowany dostał wcześniej ode mnie na pw jeszcze taką informację, że jeżeli będzie chciał obejrzeć, to dzwoni i chłopaki go przywożą na bazę.

:)

Manioora sprzedajesz.... :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Manioora sprzedajesz.... :lol:

Zaorałem pole i sprzedaję :)

Oglądałem go dzisiaj i wydaje się mnie, że jest ok.

Miał podobno lekkiego slizga na prawą stronę, stąd m.in. polerowanie jednego tłumika. Kilka rys posiada (handbar, owiewka), brak ozdóbki na baku z jednej strony, opony jak nowe napęd też jak nowy. Przednie koło ma nową obręcz i nową tarczę. Tylna tarcza, jak na moje oko mało zużyta... także może i przebieg prawdziwy...

Ogólnie jak na moto 11-letnie całkiem całkiem...

więcej grzechów nie pamiętam...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no właśnie ja rozmawiałem przez tel i miły Pan nie wspomniał nic o ślizgu mimo że go pytałem jakie przygody mial moto.. wspomniał o brakującym znaczku na baku.. przednie koło że wymienione to mówił że niby lekko skrzywione było.. tak podejrzewam że skoro moto miało ślizg i koło dostało to musiał gdzieś przodem walnąć.. sam nie wiem.. chyba muszę nad tym pomyśleć. Samo to że gość przez tel mi nie wspomniał o ślizgu nieco mnie niepokoi.

Dzięki manioora za oględziny! wielkie dzięki.. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przykład kolejnego uczciwego sprzedawcy .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądałem go dzisiaj i wydaje się mnie, że jest ok.

Miał podobno lekkiego slizga na prawą stronę,

torturami tego nie wyciągnąłem...

Dla mnie uczciwy sprzedawca...

Jak już pisałem, nie chcę być stroną, więc z mojej strony wszystko...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie dramatyzujcie... jechać, oglądać, brać ;-)

tak to jest jak się szuka używanego nieużywanego, ale żeby nieużywany nie był zastany tylko używany, ale nieużywany :roll: ;)

A tak naprawdę to najważniejsze jest, aby nie był kradziony ;)

  • Like 9

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×