Skocz do zawartości
bero

Dakar z niemiec - prośba o opinie

Recommended Posts

Bo to ksiądz był z pewnością

albo jego dziewczyna, wybrala dakara bo czasami musiala nad ranem przez pola wiać :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobra panowie, doceniam wasze opinie ale odejdźmy trochę od pojeżdżania księży i skupmy się na moto ;)

Mnie też wydaje się że trochę zbyt pięknie to wygląda jeśli chodzi o stan i o przebieg. Bardziej spodziewam się że gość go przekręcił i pokupował kilka nowych części jak manetki, podnóżki itp żeby wyglądał jak nówka.. Porównując z cenami np w DE to to jest bardzo niska cena.. a moto jak nowy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak szperasz za motocyklem u nas i za miedzą, to pewnie zauwazyleś że przebiegi w polsce oscylują zawsze koło 30 tyś niezaleznie od rocznika. Ceny w rzeszy są relatywnie wyższe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no tam sa wieksze przebiegi i wyzsze ceny, jak moto wjezdza do pl to jest tansze i mniejszy przebieg :) cuda :)

krótko, myślicie że warto oglądać ten z Częstochowy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej, nikt z nas nie jest jasnowidzem, no może jest jeden wyjątek, jedz i zobacz.

A moze ktoś z okolic Cz-wy podjedzie i oceni?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie wygląda zajebiście i jeśli po niego zaraz nie pojedziesz, to i tak zapewne zaraz go nie będzie... no chyba że silnik nie pali :-P

Ciekawe jedynie dlaczego jeden tłumik ma pełna polerkę a drugi nie.. być może był wymieniony (albo komuś odechciało się pełnej polerki a może te zdjęcia takie są po prostu), ale poza tym trzeba uczciwie powiedzieć, że dawno takiej sztuki na sprzedaż nie było... ;-)

Szczerze powiem że jak za ten konkretny egzemplarz cena wydaje się nie być aż tak wygórowana, biorąc pod uwagę stan wizualny myęlę że i z technicznym nie będzie problemu.

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... biorąc pod uwagę stan wizualny myęlę że i z technicznym nie będzie problemu.

Tak się zamyśliłem ..... czy ja jestem lepszym fotografem czy mechanikiem ??? Za 500 to w photoshopie zrobię oba tłumiki błyszczące i kanapę w każdym kolorze :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie czepiaj sie Jareczku, Daniel jest dzisiaj jakiś taki sentymentalny :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak się zamyśliłem ..... czy ja jestem lepszym fotografem czy mechanikiem ??? Za 500 to w photoshopie zrobię oba tłumiki błyszczące i kanapę w każdym kolorze :lol:

Eeee.... tam Jarek..... koloryzujesz.. :-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak się zamyśliłem ..... czy ja jestem lepszym fotografem czy mechanikiem ??? Za 500 to w photoshopie zrobię oba tłumiki błyszczące i kanapę w każdym kolorze :lol:

to ja zrobię promocję i za 490 będą błyszczeć że uuuu....

15zł - papier wodny 1500

1,2 zł woda Ustronianka w hurtowni

i tu koszt najwyższy 90zł ( dwa wina dla mnie dla kolegi od pogadanek 6-ciopak )

4 godzimy pracy marża 383,80 całkiem nieźle x 21 dni roboczych w miesiacu daje 8069 zł -- skromnie ale da się żyć... :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak się zamyśliłem ..... czy ja jestem lepszym fotografem czy mechanikiem ??? Za 500 to w photoshopie zrobię oba tłumiki błyszczące i kanapę w każdym kolorze :lol:/>

Zawiodłem się na Tobie Jarku - myślałem, żeś piekarz a Ty fotograf. ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do tego z Częstochowy będę jechać w przyszłym tygodniu bo teraz się już nie wyrobię, ale mam fotki motka który jest blisko mnie i cena też bardzo OK.

Jedyne co mnie zmartwiło to dziwnie mokry silnik.. właściciel powiedział że to niby normalne, że to gdzieś z odmy, że można sobie to zrobić żeby chlapało nie na silnik ale w inną stronę.. przynajmniej ja laik tak to zrozumiałem.. zerknijcie proszę na fotki i powiedzcie co o tym sądzicie? Czy to rzeczywiście normalne?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do tego z Częstochowy będę jechać w przyszłym tygodniu bo teraz się już nie wyrobię, ale mam fotki motka który jest blisko mnie i cena też bardzo OK.

Jedyne co mnie zmartwiło to dziwnie mokry silnik.. właściciel powiedział że to niby normalne, że to gdzieś z odmy, że można sobie to zrobić żeby chlapało nie na silnik ale w inną stronę.. przynajmniej ja laik tak to zrozumiałem.. zerknijcie proszę na fotki i powiedzcie co o tym sądzicie? Czy to rzeczywiście normalne?

fotki poniżej

post-2888-0-31603900-1353609831_thumb.jpg

post-2888-0-57159700-1353610358_thumb.jpg

Edytowane przez bero

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:shock: uwielbiam stwierdzenia "to normalne w tym modelu"

a coś więcej? :D jakaś sugestia co to może być, czy to groźne? szybkie do zrobienia? może świadczyć o tym że moto już umiera? :) cokolwiek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...właściciel powiedział że to niby normalne, że to gdzieś z odmy, że można sobie to zrobić żeby chlapało nie na silnik ale w inną stronę..

Pewnie, że normalne!

Każdy silnik jak ma przedmuchy i jest odpowiednio mocno zużyty to wali z odmy i wtedy wyprowadza się wężyk z airboxa, aby nie kidało do niego - normalnie normalne ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może jutro oblookam tego z Częstochowy... może akurat tam będę. Jedyne czego się obawiam... to żebym go przez przypadek nie sprzątnął... bo od jakiegoś czasu mnie ciagnie bardzo do dakara, ale dobra wiadomość jest taka, że mój gs bedzie wtedy na sprzedaż :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może jutro oblookam tego z Częstochowy... może akurat tam będę. Jedyne czego się obawiam... to żebym go przez przypadek nie sprzątnął... bo od jakiegoś czasu mnie ciagnie bardzo do dakara, ale dobra wiadomość jest taka, że mój gs bedzie wtedy na sprzedaż :)

No jak sprzątniesz to widocznie nie było to dla mnie :D Ale byłoby super gdybyś oblukał i dał znać co i jak. Będę wdzięczny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie, że normalne!

Każdy silnik jak ma przedmuchy i jest odpowiednio mocno zużyty to wali z odmy i wtedy wyprowadza się wężyk z airboxa, aby nie kidało do niego - normalnie normalne ;)

czyli lepiej nie pakować się w to moto, bo pewnie katon

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli lepiej nie pakować się w to moto, bo pewnie katon

Podpowiem Ci tylko tyle, ze jeszcze tak zażyganego silnika w GS-ie nie widizałem ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podpowiem Ci tylko tyle, ze jeszcze tak zażyganego silnika w GS-ie nie widizałem ;-)

Dzięki! właśnie o to mi chodziło żeby ktoś jasno powiedział że to G...O :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem dzisiaj w motoporcie, ale niestety dakar został wypozyczony.... w jakim celu nie wiem, ale go nie było...

Chciałem dobrze, a wyszło jak zawsze :)....

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×