Skocz do zawartości
Jagna

KALENDARZ MOTOCYKLOWY (oraz charytatywny!) 2013

Recommended Posts

Czekamy z niecierpliwoscia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie trafil sie nr 160. Jest piekny, stwierdzam po raz kolejny. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja miałem nie mieć, a tu nagle dostałem go zupełnie niespodziewanie na gwiazdkę! Jest super! No i niniejszym chciałem podziękować Gwiazdce za tak miłą niespodziankę z całego, wzruszonego serca!!! (P.S. wisi obok tego ze zmarzniętymi laskami bez ubrań) ;-) (żart!)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zajrzyjcie na drugą stronę kalendarza.

"To nie jest smutny kalendarz. Izi był wesołym facetem, a Ania zawsze się uśmiechała. Nie płaczemy wspominając ich, cieszymy się, że ich znaliśmy, wszyscy żyjemy przecież póki nas pamiętają."

LGIR (slubna) pewnie mnie rowno obleci, ze postuje pierwszy, ale strasznie chcialem podziekowac za kalendarze. Dotarly wczoraj w nienaruszonym stanie.

Piekne zdjecia, krotkie, ale bardzo trafione opisy wysoka jakosc. Po prostu piekny!

Obiecujemy rozprowadzic dodatkowe egzemplarze wsrod naszych znajomych motocyklistow. Na pewno sprawi im przyjemnosc, a dzieki temu, ze kalendarz jest w trzech jezykach, mamy mozilwosc opowiedzenia historii Iziego i Ashantii naszym amerykanskim przyjaciolom z 2oo.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

po kilkutygodniowych przebojach (z winy poczty!!!) w końcu dotarł jako trzeci wysłany do mnie. Zgroza!Ale już ma swoje miejsce:

26012013010.jpg

Dziękuję!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×