Skocz do zawartości
Maybe

Plastiki do f650GS '05

Recommended Posts

Witam, potrzebuję tkz. boczków (atrapa baku) prawego i lewego, obojętnie w jakim kolorze bo i tak całość będzie malowana. Zależy mi na dobrym stanie plastików. Kontakt proszę na forum bądź pod numerem 519498675. Dzięki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Maybe mejbi uda Ci się tu coś takiego dostać - choć głęboko w to wątpię, ale jak będziesz miał możliwość to kup jednak w kolorze bo malowanie to nie jest dobry pomysł, poza tym raczej szukaj na allegro lub ebay ;-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś podpowiedział z których roczników plastiki pasują ;)

Jeśli już jest jakakolwiek różnica w plastikach zwykłego f650gs to musi być w wersjach przed i po liftowych, czyli jeśli jest różnica to od 2000r do 2003r byłby jeden rodzaj i od 2004r do 2007r - drugi, ale tak naprawdę wydaje mi się że roczniki nie mają znaczenia ;-) i we wszystkich modelach plastiki są takie same ;-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro tak dobrze wam idzie wyszukiwanie, to może znajdziecie lewy boczek do dakara przed liftingowy? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro tak dobrze wam idzie wyszukiwanie, to może znajdziecie lewy boczek do dakara przed liftingowy? :)

Znaleźć to sie znajdzie ale czy Twój portfel wytrzyma akurat to malowanie to nie sądzę, znam to z autopsji ;-) :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro tak dobrze wam idzie wyszukiwanie, to może znajdziecie lewy boczek do dakara przed liftingowy? :)

Ja wezme prawy i tylni prawy :)

Znaleźć to sie znajdzie ale czy Twój portfel wytrzyma akurat to malowanie to nie sądzę, znam to z autopsji ;-) :beer:

Kiedys na allegro przez 2 dni byl komplet plastikow do Dakara sprzed liftu - niebieski. Cena 1000zł. Zastanawiałem sie... i zaluje ze nie wzialem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedys na allegro przez 2 dni byl komplet plastikow do Dakara sprzed liftu - niebieski. Cena 1000zł. Zastanawiałem sie... i zaluje ze nie wzialem

Ja wtedy potrzebowałem prawy i też nie zdążyłem.. i raz na ebay-u był ale lewy za 500zł :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wezme prawy i tylni prawy :)

Kiedys na allegro przez 2 dni byl komplet plastikow do Dakara sprzed liftu - niebieski. Cena 1000zł. Zastanawiałem sie... i zaluje ze nie wzialem

Było kupować, to czego Ty byś nie wziął ktoś inny by przygarnął ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wezme prawy i tylni prawy :)

Coś tylnego prawego ma Vengosh - tylko z GS'a - jak to komuś nie przeszkadza ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Komplet taki jak potrzebujesz byl na allegro w kolorze zultym,aukcja ukazywala sie juz pare razy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Komplet taki jak potrzebujesz byl na allegro w kolorze zultym,aukcja ukazywala sie juz pare razy

Pisalem kiedys do niego, nie odpowiedzial. Jest jeszcze jeden komplet plastikow czerwonych w idealnym stanie za 800zł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Było kupować, to czego Ty byś nie wziął ktoś inny by przygarnął ;)

Wtedy nie były mi potrzebne :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak, jak nie potrzeba to wszystko jest, tylko potem znika :) Cóż do przeglądu pojezdze na tym co mam,potem będę się martwić co dalej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×