Skocz do zawartości
ARG

Dzień dobry :)

Recommended Posts

Witam szanowne grono użytkowników i użytkowniczek forum. Na początek kilka słów o mnie. Zamieszkuję rejony polski północno wschodniej a konkretniej podlasia i okolic Białegostoku. Skąd nota bene pochodzę. Mam jakieś 35 lat. Pod koniec zeszłego roku zdobyłem uprawnienia do kierowania jednośladem, a w tym rozpocząłem poszukiwania odpowiedniego motocykla. Założenie było jedno: turystyczne enduro, choćbym nigdy miało nie zjechać z asfaltu. Oferta w tym segmencie jest spora, jeśli ktoś ma ze 180 cm wzrostu lub doświadczenie. Niestety w obu tych kategoriach wykazuje pewne braki :roll: . Po skreśleniu większości dostępnych na rynku konstrukcji, ze sporą dozą sceptycyzmu skierowałem się w stronę "beemki", która znałem głownie z udanego BMW 801. Nowsze wyroby nie wywoływały u mnie już takiego entuzjazmu. Firma kojarzyła mi się z E36 podanemu agrotuningowi czy X5 wziętymi "na firmę", których kierownicy notorycznie próbują zepchnąć mnie z drogi lub wepchnąć się w warszawskich korkach. Oczywiście wiedziałem, że BMW produkuje równiez motocykle - "to te brzydkie". Żeby jednak nie przynudzać. Przysiadłem się do "małego GSa" i okazalo się, że siedzi się fajnie, singiel nie jest chyba aż tak straszny i generalnie moto wydaje się spełniać większość wymagań. Do tego na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach ;-) . Teraz zostało mi tylko znaleźć odpowiedni egzemplaż F650GS, w czym mam nadzieję, to forum okaże się pomocne... i zacząć jeździć. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam gs 650 no i oczywiscie bmw ze wzgledu na liczne przdatne gadzety jak abs, od tego roku montowany seryjnie we wszystkich motocyklach tej marki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hejka! Szukaj sezon już niedługo a tak właściwie to sezon nigdy się nie kończy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam jakieś 35 lat.

Witaj,

a tak przy okazji - to naprawdę nie wiesz dokładnie ile masz lat?? ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowsze wyroby nie wywoływały u mnie już takiego entuzjazmu.

Witaj!

Z nowymi produktami teraz już tak jest, że mają służyć tyle ile jest gwarancja. Dotyczy to wszystkich marek, również w motoryzacji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też tu kiedyś zbłądziłam (i to był szczęśliwy dzień :) ) bo też się kiedyś przysiadałam do takiego małego "brzydala" :) Ostatecznie wyszło nieco "ładniej" ;), ale nie ma bata, żeby mały GS nie spełnił Twoich oczekiwań :)

Witaj i udanego zakupu, w końcu stopnieje to, co znowu pada za oknem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam sąsiada zza miedzy :) dla mnie również będzie to pierwszy sezon na motocyklu. Może uda się spotkać i polatać czasem razem po naszych okolicach. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hejka!

Powodzenia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kostrzyn Cie witam i zyczy powodzenia w zakupie i cierpliwosci w szukaniu.

ja swojego szukalem 3 miesiace i mam teraz go doposazam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć:)

Też kiedyś myślałam, że tylko snoby jeżdżą bemkami ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×