Skocz do zawartości
klusek

Wymiana żarówki - taki banał, a jednak...

Recommended Posts

Poratuje ktoś skróconą instrukcją wymiany przedniej żarówki (H4)? Tak dla własnej pewności, żeby przy wymianie przypadkiem nie rozwalić skrzyni biegów :lol:

i gdzie jest ten "multi-pin plug", który według serwisówki trzeba najpierw rozłączyć

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej

ja to zrobiłem tak:

stawiasz moto na nóżke, wkładasz łapke pod kokpit :lol: zdejmujesz gumową osłone, odkręcasz czarne kółko trzymające reszte. Wyciągasz H4 z obudową, wyciągasz z niej H4 wkładasz nowe H4 i na tej samej zasadzie odwrotnie mocujesz zetaw :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

potwierdzam wersję PietroAT

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tam nie ma co popsuć ... no chyba że masz pudziańską naturę :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko nie dotknij szklanej bańki paluchami bo tłuszcz parujący z rozgrzanej żarówki niszczy odbłyśnik reflektora.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no i nie montuj H bańki tylko H4 :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hej

ja to zrobiłem tak:

stawiasz moto na nóżke, wkładasz łapke pod kokpit :) zdejmujesz gumową osłone, odkręcasz czarne kółko trzymające reszte. Wyciągasz H4 z obudową, wyciągasz z niej H4 wkładasz nowe H4 i na tej samej zasadzie odwrotnie mocujesz zetaw :)

Wczoraj sprawdziłem - Twój sposób działa :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tam nie ma co popsuć ... no chyba że masz pudziańską naturę :)

Pudziańską naturę albo pudziańskie łapsko :lol:

Przyznam szczerze, że przestrzeni na manewry to tam wiele nie ma...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt- prawie połamałem rękę, pourywałem kable i ciężko było założyć to gumowe coś, ale da się :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozdziewiczylem temat u siebie :lol: Masakra. Ręka podrapana, ale poszło. Najgorsze bylo zamontowanie tego za/.3123. drucika dociskającego reflektor. Ale mam teraz mocniejszego Philipsa, zobaczymy, co to warte, wieczorami :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Philips night guide mogę polecić bo świeci faktycznie jakby lepiej niż standardowa żarówka. Niestety wcześniej próbowałem osram nightbreaker (czy jakoś) i niestety, jak nazwa wskazuje, świeciła do pierwszego wyjazdu z garażu. Pewnie miała jakiś feler, ale niesmak pozostał :lol: No i ręka podrapana dwa razy, nie mówiąc o podwójnym wydatku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój night breaker działa cały czas dobrze, a był już w lesie i deszczu też zasmakował :lol: Zróbcie coś z moim ojcem, żeby pomógł mi się nie rozstawać z moto ;(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×