Skocz do zawartości
arek123

okazja dakar

Recommended Posts

Witam. Jestem Arek. Jestem nowy i rozgladam sie za dakarem jako moim pierwszym motorem.

. Facet dzisiaj wystawil na otomoto:

http://otomoto.pl/bmw-f-650-dakar-M3525292.html

Warte zainteresowania ? Rozmawiałem z nim przez tel, powiedzial ze przedni amortyzator jest zgięty i dał komus do naprawy i teraz nie można wogóle jeździc i trzeba wymienic. Warto sie pakować w takie cuda ?

Pozatym powiedzial ze wszystko gra

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kąsek to to nie jest ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdź ile cie będzie kosztował amortyzator do niego i będziesz miał odpowiedź. Nowy przebije cenę motocykla, a czy znajdziesz używkę za rozsądne pieniądze?

Tu możesz przejrzeć ceny na oryginalne części do przedniego zawieszenia

http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/grupa/31-przednia-os-zawieszenie-przedniego-kola/i51605/r2000/m01

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba w rzece parkował sądząc po dolnej półce

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Arek, odpuść sobie, do jesieni nie dasz rady go poskładać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo zaproponuj 5 tyś

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a to nie bedzie dobre ?

http://allegro.pl/ru...3258565288.html

zależy co tam jest zepsute. same rurki mogą nie wystarczyć. Gdyby tak było, to sprzedający pewnie sam by to wymienił.

Za pół tej ceny, jak masz cierpliwość i wprawę, to jeszcze można myśleć, ale 7 tys....

Miko ostatnio naprawiał lagi i miał bardzo dużo zabawy z tym. Może coś napiszę w temacie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lagi, to pół biedy a co z resztą? wygląda jak by rdza go zjadała od spodu...

PS ale ja się nie znam

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaproponuj sprzedajacemu 5 tys. Będziesz miał duży margines na naprawy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miko bedzie wiedział najlepiej. Golenie są inne a rury takie same, ale mogę sie mylić.

Zobacz www.realoem.com

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a czy lagi od zwykłej f650 będa pasowały do wersji dakar ?

nie.. z tego co kojarzę to rury też miały być innej długości :roll:

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mówicie nie warto ?.....

A co jesli okaze sie, ze wydasz kupe kasy na nowe badz uzywane dobre zawieszenie... a motek i tak krzywo bedzie jezdzil bo np nie zauwazyles czegos tam jeszcze. Moze sie okazac, ze to studnia bez dna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzieki jeszcze raz serdecznie za rady. A tak przy okazji... Mozeci mi podpowiedziec co przemawia do zakupu F650 nad apirilia pegaso ?

Myśle nad wersją od 2001 roku na wtryku. Mozna to kupic za jakies 7-8 tyś. Czy ten motor jest godny uwagi ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logo

Sporo uogolniasz. Oprocz oczywistych roznic widocznych golym okiem... jest np inna glowica... moim zdaniem duzo lepsza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzieki jeszcze raz serdecznie za rady. A tak przy okazji... Mozeci mi podpowiedziec co przemawia do zakupu F650 nad apirilia pegaso ?

Myśle nad wersją od 2001 roku na wtryku. Mozna to kupic za jakies 7-8 tyś. Czy ten motor jest godny uwagi ?

Poczytaj i zdecyduj:

http://www.motocykl-online.pl/testy/Aprilia_Pegaso_650_uzywany

http://www.motocykl-online.pl/testy/Aprilia_Pegaso_650_ie_BMW_F_650_GS_Honda_Transalp_650_Suzuki_V_Strom_650_2004

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miko ostatnio naprawiał lagi i miał bardzo dużo zabawy z tym.

Bardzo dużo .... - są u mnie :lol:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mówicie nie warto ?.....

Nie warto.

Odpuść sobie. Zaczekaj na "siódmą falę".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzieki jeszcze raz serdecznie za rady. A tak przy okazji... Mozeci mi podpowiedziec co przemawia do zakupu F650 nad apirilia pegaso ?

Myśle nad wersją od 2001 roku na wtryku. Mozna to kupic za jakies 7-8 tyś. Czy ten motor jest godny uwagi ?

Ja mam Pegaso z 2004 na wtrysku, jeśli chciałbyś o coś zapytać pisz. Koledzy i Koleżanki wiedzą, że bardzo polecam to moto :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podpowiedz mi prosze co do jednego aspektu. Jadzwa we dwójkę. Jak sprawuje się wtedy motor ?

No i naco zwrócic uwagę zakupują taki motor. NIe jestem znawcą to będzie mój pierwszy motocykl.

Z góry dziękuje za wszystkie rady

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszerzaj w "zamierzam kupić" tam jest taki poradnik, zrobił do Alik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podpowiedz mi prosze co do jednego aspektu. Jadzwa we dwójkę. Jak sprawuje się wtedy motor ?

No i naco zwrócic uwagę zakupują taki motor. NIe jestem znawcą to będzie mój pierwszy motocykl.

Z góry dziękuje za wszystkie rady

Jazda we dwójkę pewnie identycznie jak na BMW.

Motocykl spokojnie daje radę na dwoje nawet w terenie i pod górkę. To aż ale też i tylko 50 koni - zależy jakie kto ma potrzeby.To taki silny i zwinny osiołek... pole spokojnie zaorzesz ;) Jeśli chcesz przejechać w wakacje Europę z pewnością też dasz radę... ja tam w ogóle uważam, że jak się chce to można wszystkim...

Siedzenie bardzo wygodne i sporo miejsca i dla kierowcy i dla pasażera...pewnie podobnie jak w BMW, ale... jeśli to pierwszy Twój motocykl, i zakładasz, że np za rok będziesz sprzedawał, bierz pod uwagę, że "branie" na rynku ma znikome (milion razy mniejsze od BMKi) i bez super ceny sprzedać chyba niezwykle trudno...

Kupić dobrze też niełatwo, bo 1) to motocykl mało popularny, 2) zbyt wiele dziwadeł/składaków/rumpli z krzaków ściągają do nas za grosze a chcą sprzedać jak w Pewexie ;)

Jakbyś trafił na coś co Cie zainteresuje podeślij linka (najlepiej na priva, bo ostatnio bywam na forum sporadycznie i nie wszystkie wątki ogarniam) - przez te parę naście miesięcy poznawania Pegaso i obserwacji rynku coś już tam o nich wiem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×