Skocz do zawartości
karrot

Czy któryś z nich jest wart uwagi?

Recommended Posts

Czacha dymi. Należałoby coś wybrać, a te są takie piękne, jak myślicie warto, może macie jakieś info o nich?

http://allegro.pl/bmw-f650-cs-scarver-2005-stan-bardzo-dobry-i3314318992.html

http://otomoto.pl/bmw-f-bmw-f650-okazja-zamiana-M3682094.html

nie jest podejrzanie tani?

http://otomoto.pl/bmw-f-f-650-gs-650-transalp-kle-M3640372.html

http://otomoto.pl/bmw-f-650-f650-M3548308.html

Proszę Was o opinie. Narazie szukam jednego, ale miejmy nadzieję, że od czwartku będziemy rozglądać się za dwoma :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czacha dymi. Należałoby coś wybrać, a te są takie piękne, jak myślicie warto, może macie jakieś info o nich?

http://allegro.pl/bmw-f650-cs-scarver-2005-stan-bardzo-dobry-i3314318992.html

Jak chcesz CS to bierz od Kumy, przynajmniej coś wiadomo

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

CS którego wkleiles jest za podobne pieniądze więc o co cho?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten mi się bardzo spodobał i byłabym gotowa się na niego zapożyczyć, a reszta nie przekracza 7 tys. o to cho.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tak, że warto pomyśleć o kupnie motoru ze znaną historią. Mimo, że może być trochę droższy, to będziesz mieć pewność co i jak z nim.

Kupując moto sprowadzone z nieznaną lub niepewną historią może się okazać, ze de facto wydasz sporo więcej kiedy się później okaże co ciebie czeka do zrobienia, żeby można było bezstresowo śmigać.

Ale nie namawiam, tylko dzielę się doświadczeniem :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kup transalpa!

Dlaczego każdemu proponujesz kupno tego padaczkowatego motocykla - typowego mastodonta -Tomaszu? :roll:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego każdemu proponujesz kupno tego padaczkowatego motocykla - typowego mastodonta -Tomaszu? :roll:

dakarowy, jakieś nowe doznania z ostatniej podróży o których nie wspomniałeś w relacji? :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dakarowy, jakieś nowe doznania z ostatniej podróży o których nie wspomniałeś w relacji? :-D

No nie, tym razem nie, ale nie mogę czytać takich podpowiedzi o motocyklu który waży prawie ćwierć tony, pali jak smok, nie ma zwieszenia, nie nadaje się ani na szutry, ewentualnie na asfalt tak se :-P , do tego nie hamuje i jest brzydki :-D :beer: P.S. silnik to nie wszystko...

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie, tym razem nie, ale nie mogę czytać takich podpowiedzi o motocyklu który waży prawie ćwierć tony, pali jak smok, nie ma zwieszenia, nie nadaje się ani na szutry, ewentualnie na asfalt tak se :-P , do tego nie hamuje i jest brzydki :-D :beer: P.S. silnik to nie wszystko...

Daniel wg. zasady: jeden lubi szczupłe ( i takie proponuje ), drugi lubi trochę cienia na plaży..... :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie, tym razem nie, ale nie mogę czytać takich podpowiedzi o motocyklu który waży prawie ćwierć tony, pali jak smok, nie ma zwieszenia, nie nadaje się ani na szutry, ewentualnie na asfalt tak se :-P , do tego nie hamuje i jest brzydki :-D :beer: P.S. silnik to nie wszystko...

Hamuje hamuje.... tyle że zaraz potem lubi walnąć sie na boczek ;) (świeże doznania kolegi Raabana)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam mojego Csa, cena jest do negocjacji, wiec na pewno Cię stać! :)

A moto cóż, naprawdę fajne:) i sprawdzone:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam wszystkim transalpa, dlaczego? Dlatego, że kilka dni temu sam kupiłem ten motor i jestem nim zaskoczony, oczywiście pozytywnie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam wszystkim transalpa, dlaczego? Dlatego, że kilka dni temu sam kupiłem ten motor i jestem nim zaskoczony, oczywiście pozytywnie!

Może to nie transalp jest taki dobry ... - może to co miałeś do tej pory to paść ??

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam wszystkim transalpa, dlaczego? Dlatego, że kilka dni temu sam kupiłem ten motor i jestem nim zaskoczony, oczywiście pozytywnie!

transalp ?, nie znam..., to jakas dziwna marka...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chłopak się obrazi i zamknie w sobie.

Są Afrykańczycy, Trampkarze, Stormowcy, DRowcy, KTMiarze, GSiarze więksi i mniejsi nawet... przepraszam... ci od armatury (nie krakowskiej). Każdy jeździ na czym się podoba i poleca to innym. Nie każdy potrzebuje 150 konną rakietę z perfekcyjnymi hamulcami lub może się pogodzić z komarami w zębach i przypalonymi jajami.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chłopak się obrazi i zamknie w sobie.

Są Afrykańczycy, Trampkarze, Stormowcy, DRowcy, KTMiarze, GSiarze więksi i mniejsi nawet... przepraszam... ci od armatury (nie krakowskiej). Każdy jeździ na czym się podoba i poleca to innym. Nie każdy potrzebuje 150 konną rakietę z perfekcyjnymi hamulcami lub może się pogodzić z komarami w zębach i przypalonymi jajami.

Można polecać wszystko................. ale nie obiektywnie po "dwóch dniach" użytkowania ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można polecać wszystko................. ale nie obiektywnie po "dwóch dniach" użytkowania ;)

może już od dłuższego czasu studiuje forum trampkarzy ;)

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może już od dłuższego czasu studiuję forum trampkarzy ;)

No i pomyliły się fora ... :roll: ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chłopak się obrazi i zamknie w sobie.

Są Afrykańczycy, Trampkarze, Stormowcy, DRowcy, KTMiarze, GSiarze więksi i mniejsi nawet... przepraszam... ci od armatury (nie krakowskiej). Każdy jeździ na czym się podoba i poleca to innym. Nie każdy potrzebuje 150 konną rakietę z perfekcyjnymi hamulcami lub może się pogodzić z komarami w zębach i przypalonymi jajami.

kazdy motor jest dobry, ktory dowozi do celu...

a liczy sie droga... :)

Edytowane przez Bond

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lazdy motor jest dobry, ktory dowozi do celu...

Nie pytaj Jasinka o zdanie na temat kata :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×