Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja nie odradzam, ale obiektywnie to sam pomyśl .... Który dobry mechanik motocyklowy wykroi dniówkę w środku sezonu na jazdę z Tobą i oglądanie czegoś tam ...??? Serwisy najczęściej nie grzeszą fachowością i jakością oceny, ale tanie nie są - no i też nie wszędzie się znajdują. Mechanicy samochodowi nie znają specyfiki motocyklowej, ale z pewnością niektóre rzeczy potrafią wychwycić. Tak to już w naszym kraju jest, że albo się ma kogoś zaufanego ( mechanika do którego można się zwrócić o pomoc), albo się trzeba samemu nauczyć - czasem pomogą koledzy forumowicze, ale też nie są wszędzie i nie na każde zawołanie. Jak mi pokażesz ten motek przed moim domem w uzgodnionym terminie to go oglądnę, ale nigdzie się nie wybieram ( z różnych powodów )

Dlaczego piszemy Kuma?? Bo jest dużo większa sznsa, że dzwoniąc i pytając dowiesz się tego co o swoim motku wie, a nie jak handlarz "X" dla którego jesteś tylko jednym z wielu których trzeba zbajerować.

W jednym i drugim przypadku, niezależnie czy pojedziesz z najlepszym mechanikiem, czy oddasz do największego serwisu BMW nie będziesz miał pewności czy w środku nie ma czegoś co "sprawi kłopot" - nie ma takich genialnych środków sprawdzających, a jedynie można zmniejszyć prawdopodobieństwo wtopy.

Decyzja i wybór należy do Ciebie - zawsze !

Edytowane przez Jarek
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem, że masz rację, ale to kusi, dlatego pytam czy ktoś może jest ze Śląska i mógłby w lipcu się tam ze mną wybrać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

do Kumy?

zapytaj kogos z warszawy moze ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem, że masz rację, ale to kusi ....

No dobra - czasem człowiek musi, ale żebyś potem nie mówił, że Cię nie ostrzegaliśmy :lol:

A tak w ogóle może dobrze - jak można docenić lepsze jak gorszego się nie widziało :lol:

Powodzenia i "igły od niepalącej babci co tylko w niedziele przy dobrej pogodzie do kościoła jeździła" - z serca życzę :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem, wiem, ale chce zobaczyć, nie mówię, że od razu kupię :P

Do gabinetu lekarskiego wpada para młodych ludzi:

- panie doktorze ... chcemy mieć dzieci, ale nie wiemy czy wszystko robimy jak trzeba .... - proszę spojrzeć i pomóc jakoś ...

No dobra mówi zakłopotany doktor i wskazuje na kozetkę ......

Po "akcie" para pyta: i coooo ???

Wiecie państwo ... wszystko zgodnie ze sztuką, jak należy, prawidłowo !!!!

Ale niech pan jeszcze raz dokładnie się przyjrzy ....

Trochę zdegustowany i zniesmaczony doktor mówi - no proszę ....

Po zakończeniu drugiego "aktu" nie czekając na pytanie mówi: no nic niewłaściwego nie widzę - wszystko idealnie !!!

Ale może pan doktor spojrzy z drugiej strony i coś jednak dojrzy ....

Lekarz wkurzony i zdegustowany mówi: zapytam kolegi który przyjmuje w drzwiach obok.

Otwiera drzwi gabinetu i mówi: wiesz.... jest u mnie taka para.... oni .... chcą trzeci raz, a ja nic niewłaściwego nie widzę ... może ty ....

A on pyta: on taki niski blondyn ? Tak! A ona tak ruda z warkoczem ? Tak!

To oni swojego mieszkania nie mają ;)

Czyli chcesz sobie pojeździć gdzieś blisko domu ... to było od razu tak mówić :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcę od czegos zacząć, a biorąc pod uwagę, że to moje pierwsze moto i nie miałem okazji niczym jeździć od wieków to najpierw muszę się poturlać

Btw motywu z żartem zupełnie nie załapałem :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcę od czegos zacząć, a biorąc pod uwagę, że to moje pierwsze moto...

Btw motywu z żartem zupełnie nie załapałem :P

nie przejmuj sie, ja tez sie na mechanice nie znam...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na początku lipca będę w Krakowie i będę wracał przez Śląsk (5 lipca), GS-a znam lepiej ale myślę, że CS jest na tyle podobny, że co nie co będę mógł wychwycić. Pewnie będę na moim super wypaśnym moto więc i tak przy nim każdy motocykl wypadnie blado :lol: ale możemy spróbować porównać to i owo. Jeżeli Jesteś zainteresowany to odezwij się na PW.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, a mogę zpytać dlaczego CS?

Pytam bo kilka lat temu sam poważnie rozważałem zakup takowego, dzisiaj się cieszę, że wybrałem GSa. Ale to oczywiście rzecz gustu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na początku lipca będę w Krakowie i będę wracał przez Śląsk (5 lipca), GS-a znam lepiej ale myślę, że CS jest na tyle podobny, że co nie co będę mógł wychwycić. Pewnie będę na moim super wypaśnym moto więc i tak przy nim każdy motocykl wypadnie blado :lol: ale możemy spróbować porównać to i owo. Jeżeli Jesteś zainteresowany to odezwij się na PW.

Słuchać Vengosha, gość zna się na rzeczy :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spodobał mi się :D jego przeznaczenie, praktyczność mi się podoba, w teren nie planuje się zapuszczać. Czemu Ty się zdecydowałeś na gsa?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spodobał mi się :D jego przeznaczenie, praktyczność mi się podoba, w teren nie planuje się zapuszczać. Czemu Ty się zdecydowałeś na gsa?

Wtedy o wyborze zaważył brak zaufania do paska i brak sensownych ofert.

Dzisiaj odnoszę wrażenie, że CS jest poprostu oryginalnym pomysłem i próbą wyróżnienia designem spośród innych motocykli. Szczerze mówiąc nie wiem czy próba była udana, ale moim zdaniem GS to poprostu ładny motocykl ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×