Skocz do zawartości
FALCON

Prośba do Poznaniaków

Recommended Posts

Po prostu w piątek wycieczka do Poznania, a w drodze powrotnej ryba w Miliczu :cool: A wieczorem gril przy dużym udziale Jasia W., dyskusja i decyzja!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to chyba najszybciej Alik. Co z tego, że ja bym podjechał, jak nie znam się na 1200 :-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja coś powiem bo jechać nie będę .

Rama w kolorze srebrnym , czyli edycja nielimitowana .

Boczne kufry , więc przydadzą się . Wał kardana ,dobre rozwiązanie.

Ale wiek swoje robi , w przyszłym roku to już 10 lat.

Przebieg raczej oryginał .

Ale na jazdę próbną można się przejechać w wolnym czasie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma jak to komentarz fachowca :)

a na poważnie - to jest 1200 więc kardan to standard :) chyba, że masz na oku coś pędzone łańcuchem :)

No dobra - na poważnie:

wyposażenie nie najgorsze, przebieg chyba oryginalny, szkoda, że alusy, ale co mi tam, kufry na plus, cena też chyba nie najgorsza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ben i Falcon koniec dyskusji. Mówiłem,że trzeba pogadać w towarzystwie Jasia. W. !

p.s. jest tyle wiekowych fajnych maszyn w bardzo dobrym stanie, naprawdę nie musi być rocznik 2013

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jadę z Wami, dawno w Poznaniu nie byłem :-)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Falcon, motek mozna zobaczyć, ale handlarz, który go sprzedaje....... nie polecam.... Chciałem kiedyś coś od niego kupić, pojechałem z mechanikiem i ten, po powierzchownych oględzinach odradził kupno, nie spoglądając nawet w bebechy..... To dość znany w Poznaniu handlarz i nie ma dobrych opinii, wiele osób się już nacięło. Wygoogluj sobie "Adam Motocykle" i poczytaj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie nie ma rewelacji u tego Adasia... ale obejrzeć można - nikomu nie zaszkodzi. ;)

Z tym, że może najlepiej zadzwoń i dowiedz się czy zgodzi się na podjechanie z motkiem do BMW (np. do Pawelca) i sprawdzenie na komputerze.

Kupowanie motka dla Cykliego tyle mnie nauczyło, że żadne mechaniczne oględziny nie są w stanie zastąpić diagnostyki z komputera. A te motki coś niecoś już mają "na stanie". Po szczegóły odsyłam na PW do Cykliego.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Być może ten akurat egzemplarz jest OK, ale generalnie motki u Adama są po przejściach, choć on sam się do tego nie przyznaje ;) ale spójrz....... w tym ogłoszeniu nawet nie napisał stałej formułki handlarzy: "bezwypadkowy, pali na dotyk, igła" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tym, że może najlepiej zadzwoń i dowiedz się czy zgodzi się na podjechanie z motkiem do BMW (np. do Pawelca) i sprawdzenie na komputerze.

Gdzieś wyczytałem stary jakieś dwa lata wstecz post na jakimś forum, że akurat też w przypadku beemki odmówił wizyty w serwisie.

A u Smorawińskiego nie robią takiego sprawdzenia?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to od siebie dodamy, że nasza Shadow kupowana przez Anię, totalnego laika była w bardzo ładnym stanie, co potweirdzili później niezależni mechanicy

kolejny motocykl miał być też od Adama ale zmieniły nam się dość poważnie preferencje a on raczej w chopperach siedzi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może po prostu ktoś zadzwoni i sprawdzi? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też wcześniej spoglądałem na to 1200 bo cena dość korzystna ale później przypomniało mi się jak kupowałem inną okazję i chęci nawet na oględziny przeszły. Dajcie znać kiedy będziecie jechać to może też się zjawię, jak przyjedzie kilka motorów to może ten cały Adam się wystraszy i zacznie mówić prawdę :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też wcześniej spoglądałem na to 1200 bo cena dość korzystna ale później przypomniało mi się jak kupowałem inną okazję i chęci nawet na oględziny przeszły. Dajcie znać kiedy będziecie jechać to może też się zjawię, jak przyjedzie kilka motorów to może ten cały Adam się wystraszy i zacznie mówić prawdę :lol:

Albo zadzwoni po kolegów :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a my po szwagrów :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jadę z Wami, dawno w Poznaniu nie byłem :-)

Też wcześniej spoglądałem na to 1200 bo cena dość korzystna ale później przypomniało mi się jak kupowałem inną okazję i chęci nawet na oględziny przeszły. Dajcie znać kiedy będziecie jechać to może też się zjawię, jak przyjedzie kilka motorów to może ten cały Adam się wystraszy i zacznie mówić prawdę :lol:

No to jadę z Wami :-) sobota? o której? :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

qwa, właśnie se przypomniałem, że w sobotę jadę do Szczecina :-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

qwa, właśnie se przypomniałem, że w sobotę jadę do Szczecina :-(

to zmień plany , może być b ciekawie :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w sobotę wysyłam dzieci na wakacje i ... :) mam wolne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik... nie wiem czy masz wolne czy może lepiej ciasteczkami się poczęstujesz ;-)

Adam ma za sobą klub V2 a oni od bitki nie stronią więc byłbym rozważny...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

qwa, właśnie se przypomniałem, że w sobotę jadę do Szczecina :-(

Bajer, nie Uciekaj, to tylko cztery kawy

Poznaniaku :-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×