Skocz do zawartości
Rychu

Kupię Oryginalne kufry boczne

Recommended Posts

Chętnie kupię kufry oryginalne boczne i górny do gs, chłopaki może ktoś chce swoje sprzedać - krzyżak, vengosh możę wy to się dogadamy :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorki, za dużo krążę po Polsce żeby jeździć bez kufrów ale mogę Ci pożyczyć na zimę :)

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chętnie kupię kufry oryginalne boczne i górny do gs, chłopaki może ktoś chce swoje sprzedać - krzyżak, vengosh możę wy to się dogadamy :cry:

Richie!... wez Ty sie chlopie nie wyglupiaj - zabrzmialo to tak jak - =Rychu jak kupisz sobie nowe kufry - to wez mi je odsprzedaj!= :) Toz to towar deficytowy, sam bym sobie z checia zakupil... :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli pasują do nowszych GSów kufry, które jeździły na F650 '95, to mam na sprzedaż oryginalne BMW, Jeden zawias jest urwany od zamka- przy glebie parkingowej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chętnie kupię kufry oryginalne boczne i górny do gs, chłopaki może ktoś chce swoje sprzedać - krzyżak, vengosh możę wy to się dogadamy :cry:

Mam na zbyciu boczne kufry ze stelażami do F650.Tel.608-402-663

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie pasują na pewno, no chyba ze ktoś zrobi metaloplastykę ze stelaży :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nie pasują na pewno, no chyba ze ktoś zrobi metaloplastykę ze stelaży ;)

Na pewno to jutro jest jutro a moje jeździły w PEGASO,więc dla chcącego nic trudnego,chyba że się komuś nie chce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nie pasują na pewno, no chyba ze ktoś zrobi metaloplastykę ze stelaży ;)

Na pewno to jutro jest jutro a moje jeździły w PEGASO,więc dla chcącego nic trudnego,chyba że się komuś nie chce.

Powiedział co widział... i... umarł na łupież.. ;)

Właśnie takich rzeczy chciałem uniknąć za każdym razem, gdy pisałem iż najpierw należy odwiedzić Przywitalnię, a potem wystawiać bazarek.. :| ten sam temat w 3 różnych postach i jeszcze się omało nie obraża kolega. :evil:

Parówkowym skrytożercom mówimy... NIE! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nie pasują na pewno, no chyba ze ktoś zrobi metaloplastykę ze stelaży :D

Na pewno to jutro jest jutro a moje jeździły w PEGASO,więc dla chcącego nic trudnego,chyba że się komuś nie chce.

Powiedział co widział... i... umarł na łupież.. ;)

Właśnie takich rzeczy chciałem uniknąć za każdym razem, gdy pisałem iż najpierw należy odwiedzić Przywitalnię, a potem wystawiać bazarek.. :| ten sam temat w 3 różnych postach i jeszcze się omało nie obraża kolega. :evil:

Parówkowym skrytożercom mówimy... NIE! ;)

Cóż począć z domokrążcami ;) Dobrze, że nie doszło do rękoczynów :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tu nie chodzi o obrażanie ,tylko dałem ogłoszenie w konkretnym celu na konkretnym forum,to nie przestępstwo.A żeby wystawić ogłoszenie to trzeba się zarejestrować i tyle ,co nikt nie potrzebuje kufrów ? Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nikt

mów za siebie

kolego mirom, ja tez mam kilka cześci do sprzedania, i też wystawiam je na forum, wierz mi - jak ktoś będzie chciał coś kupić od Ciebie , to na pewno się odezwie ;) po co te nerwy - dzisiaj piątek :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla szukaczy kompletu kufrów informacja. Koplecik czyli dwa boczne ze stelażami i centralny. Ciekawe do jakiej ceny dojdzie.

http://cgi.ebay.de/BMW-F-650-GS-CS-original-ALU-Koffersystem-inkl-Topcase-/150593324209?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item23100fc4b1

$(KGrHqZ,!lQE2EYP4lHzBNqyuuud,w~~_12.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

obserwując dotychczasowe aukcje spokojnie przekroczy 500EUR

wczoraj skończyła się jedna w fajnej cenie... niestety przegapiłem

nota bene może mnie ktoś oświeci czym różnią się kufry takie jak powyżej od takich ja te oprócz koloru pokrywy? 110673251016.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Być może mniejszą ilością nerwów jak zachce Ci się renowacji blaszek :x ;)

Swoją drogą dałem w końcu swoje do LAKIERNIKA!!! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli tak naprawdę jeden pies, aluminiowa pokrywa jest li tylko atrapą która ładnie się gnie przy byle okazji, dzięki czemu kufry wyglądają na wymęczone

szczerze mówiąc te "pełne plastiki" bardziej mi się podobają do mojego Czarnego Wacka, zastanowiło mnie tylko że aukcja ebaya na "plastikowe" zakończyła się ceną o 100eur niższą niż "alu"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bo blaszki kosztują majątek. Poczyataj wątek Dakarowego o kufrach. Rozjaśni ci się na pewno.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj, dzięki za podpowiedź, wątek wielce pouczający i wiele do moich rozważań wnoszący

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×