Skocz do zawartości
pawelslupsk

F650 oddam w dobre ręce za niewielką opłatą

Recommended Posts

Kupiłem w styczniu i szybko okazało się że za mały. Miałem śmigać max. dwa sezony ale jak tylko posadziłem plecak to mi nie chce zejść i ciągle męczy że ona chce większy i taki aby gdzieś dalej śmignąć. Tak więc ogólna zbiórka w domu, bilans budżetu i decyzja o kupnie czegoś innego. I tak teraz biję się z myślami, serce chce średniego lub dużego GS-a, zdolności i umiejętności bardziej w kierunku Transalpa a coś czuję że w przyszłym roku pośmigam na Varadero

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłem w styczniu i szybko okazało się że za mały. Miałem śmigać max. dwa sezony ale jak tylko posadziłem plecak to mi nie chce zejść i ciągle męczy że ona chce większy i taki aby gdzieś dalej śmignąć. Tak więc ogólna zbiórka w domu, bilans budżetu i decyzja o kupnie czegoś innego. I tak teraz biję się z myślami, serce chce średniego lub dużego GS-a, zdolności i umiejętności bardziej w kierunku Transalpa a coś czuję że w przyszłym roku pośmigam na Varadero

Takie marudzenie... Ja oblatalem Dakarem Rumunie i Slowenie z plecakiem i alu kuframi. Tragedii nie bylo. Ludzie podrozuja od dawna i to nie na takich maszynach.

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie marudzenie... Ja oblatalem Dakarem Rumunie i Slowenie z plecakiem i alu kuframi. Tragedii nie bylo. Ludzie podrozuja od dawna i to nie na takich maszynach.

Pewnie że można, tak jak wspomniałeś dakarem. Dlatego szukam czegoś młodszego aby nie obawiać się o dotarcie do celu, a jeżeli już zmieniam to chcę także nie tylko nowszy ale i zarazem mocniejszy i wygodniejszy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O dotarcie do celu się martwisz? To nie świadczy dobrze o stanie Twojej Fki :P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O dotarcie do celu się martwisz? To nie świadczy dobrze o stanie Twojej Fki :P

Nie martwię się o dotarcie do celu jeżeli cel jest w zasięgu jednego dnia. Motocykl który mam jest w znakomitym stanie ale jednak ma 18lat a niestety z moim kompletnym brakiem zdolności mechanikowych jestem zdany na pomoc i usługi mechaników. itp. W przyszłym roku chcemy z plecakiem zobaczyć coś na południu więc musimy pomyśleć o czymś nowszym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowe motory też czasami zawodzą. Ile miałeś wcześniej maszyn? Co było jeszcze robione w motku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowe motory też czasami zawodzą. Ile miałeś wcześniej maszyn? Co było jeszcze robione w motku?

Co za różnica - ten ma na liczniku 30kkm i ten nowy będzie miał 30kkm ;)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W ogłoszeniu nie wspominam o przebiegu bo oczywiście jest nie do ustalenia. Co do pytania o inne czynności serwisowo naprawcze to nic innego więcej nie robiłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie o kilometrach Jarku myślałem...

Edytowane przez tomasz0803

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rampus śmiga na swojej eFce z plecakiem i tempo ma jak nie jeden bezplecakowiec więc się da.

Co do dojazdu do celu, to nie łudź się, że kupisz nowszy sprzęt i ciebie wszędzie dowiezie. Każdy używany motocykl wymaga dopieszczenia, żeby służył długo i bezawaryjnie. Kupując kolejną używkę musisz mieć pewność, że poprzedni właściciel o niego zadbał i wszystko sprawdził lub zrobisz to sam. Tylko tak zminimalizujesz ryzyko awarii w trasie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rampus śmiga na swojej eFce z plecakiem i tempo ma jak nie jeden bezplecakowiec więc się da.

Co do dojazdu do celu, to nie łudź się, że kupisz nowszy sprzęt i ciebie wszędzie dowiezie. Każdy używany motocykl wymaga dopieszczenia, żeby służył długo i bezawaryjnie. Kupując kolejną używkę musisz mieć pewność, że poprzedni właściciel o niego zadbał i wszystko sprawdził lub zrobisz to sam. Tylko tak zminimalizujesz ryzyko awarii w trasie.

Oj tam... Juz od 45tys zl mozna miec assistance i gwarancje na 4 lata.... i zludzenie ze zawsze bedzie wszystko dobrze a w razie "w" ktos z assistance odbierze telefon i za 15 minut podjedzie woz serwisowy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj tam... Juz od 45tys zl mozna miec assistance i gwarancje na 4 lata.... i zludzenie ze zawsze bedzie wszystko dobrze a w razie "w" ktos z assistance odbierze telefon i za 15 minut podjedzie woz serwisowy ;)

Jak nowy, to tak. Jak się zdecyduje na g650gs, to jeszcze taniej, ale nie wiem czy to dobry wybór dla jazdy w dwie osoby ;) A assistance można wykupić do każdego motoru. Nie jest to duży wydatek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale się czepiliście :) od kiedy trzeba uzyskać zgodę forum na sprzedaż moto? ;) Chłopak chce mieć wygodniejszą i młodszą furę to niech kupuje.

kto co lubi, ja nie kupuję motków poniżej 2004 roku - bo tak mi się ubzdurało, bo w wielu modelach jest parę lepszych rozwiązań właśnie mniej więcej od tego roku, i uważam, że im młodsze moto tym lepiej - oczywiście mówię o motkach normalnie eksploatowanych i regularnie serwisowanych. taka moja opinia.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×