Skocz do zawartości
Adamsik83

Jaką cene za dakara?

Recommended Posts

Pytanie trąci trochę trollingiem. Zasadniczo liczy się stan techniczny i to ile w moto trzeba włożyć, a nie przebieg sam w sobie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodziło mi o to czy z takim budżetem jestem w stanie kupić motocykl który bedzie w stanie wozić mnei bez awaryjnie.

a czy ten egzemplarz jest godny uwagi? http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-dakar-2002-M3800950.html

Edytowane przez Adamsik83

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytam poważnie ludzi mających pojęcie a wy mi wysyłacie jasnowidza...

Bo jasnowidz wie lepiej czy my mamy pojęcie ... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bo zadajesz pytania z kosmosu - nikt tego motocykla nie widział na oczy, nie dotknął, nie posłuchał. Co mamy Ci napisać? Jest super, bierz, będziesz zadowolony? Nikt tego Tobie nie napisze.

Spytaj się, czy jest tu ktoś z dolnośląskiego (a wiem, że są), to może z Tobą pojedzie i doradzi.

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja jestem, może ktoś ma bliżej, rzadko jeżdżę w tamta strone. Jak będziesz poważnie zainteresowany to możemy się tam spotkać jakiejś soboty,

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja też jestem i mam bliżej ale w tamtych stronach bywam raz na 100lat a w tym 100u leciu już byłem. Ale jakby Paweł jechał którejś soboty i nie będzie to przypadkiem ta sobota co nadchodzi to też mogę się przejechać ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ten z milicza o ile mnie pamięć nie myli już 2 sezon się sprzedaje...

To na pewno warty zainteresowania - mało jeżdżony ;)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak szukałem motka w październiku 2012, to widziałem to ogłoszenie. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już chyba masz odpowiedź.

Jeśli nie, to przeczytaj w/w posty jeszcze raz.

Jeśli nie, to przeczytaj w/w posty jeszcze raz.

Jeśli nie, to przeczytaj w/w posty jeszcze raz.

........

Jak już zrozumiesz, to zbieraj dalej kasę.

Niekoniecznie na motor, można na wyposażenie, ciuszki, akcesoria.

I obserwuj forum.

W końcu Tenktóregoszukasz sam Ciebie znajdzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciuszki już mam. dziękuje za wyczerpującą odpowiedż, poprostu chciałem sie dowiedzieć czy wizualnie wnioskując ze zdjęć jest warty poświęcenia czasu.

a czy ta sztuka jest znana komuś z wrocławia?? http://tablica.pl/oferta/bmw-gs-650-dakar-lub-zamienie-na-suzuki-bandit-1200-1250-CID5-ID3xPq3.html#bc3cfafcc3

Edytowane przez Adamsik83

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

post zamknięty nabyłem Dakara z 2000 roku. :)

Ile wydałeś bonów NBP ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

stan 27 tys km. jestem 5 właścicielem, motocykl sprowadzony w marcu z Włoch.Kupiłem go w Wołowie od Pana Roberta który jeździł nim po Rosji oraz Mongolii. Motocykl posiada książkę serwisową włoską oraz polską. Zdjęć nie dodam ponieważ stoi u mechanika padł bendix rozrusznika. już zamówiłem teraz tylko czekan na dostawę oraz kilka ciepłych dni aby nacieszyć się moim marzeniem.:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

stan 27 tys km. (...) 5 właścicielem, (...) sprowadzony w marcu z Włoch. (...) jeździł nim po Rosji oraz Mongolii. (...) stoi u mechanika padł bendix rozrusznika. (...)

No to rodzynek ci się trafił ;-) Oby ten bendix nie był wierzchołkiem tej przygody..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to rodzynek ci się trafił ;-) Oby ten bendix nie był wierzchołkiem tej przygody..

Auguscik, nie filozuj ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to rodzynek ci się trafił ;-) Oby ten bendix nie był wierzchołkiem tej przygody..

Nie wiem, nie byłem... ale czytałem że tam.. do Rosji czy Mongolii i z powrotem można kilkanaście tyś km zrobić a to nie 27... no ale to włoski motocykl ;-)

Szkoda że moja koza nie była nigdy w Rosji, Mongolii, czy nawet we Włoszech, bo dopiero miałbym przebieg.. :? na szczęście jeżdżę tylko wkoło komina i jestem tylko 3 właścicielem :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

stan 27 tys km. jestem 5 właścicielem, motocykl sprowadzony w marcu z Włoch.Kupiłem go w Wołowie od Pana Roberta który jeździł nim po Rosji oraz Mongolii. Motocykl posiada książkę serwisową włoską oraz polską. Zdjęć nie dodam ponieważ stoi u mechanika padł bendix rozrusznika. już zamówiłem teraz tylko czekan na dostawę oraz kilka ciepłych dni aby nacieszyć się moim marzeniem. :)

No to gratulacje. Szybkiej naprawy i szerokości póki są jeszcze ciepłe dni. Na zlocie się pochwalisz :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×