Skocz do zawartości
BMWitja

WITAM Z PODKARPACIA...

Recommended Posts

WITAM...TO FORUM JEST JAK NIEMIECKI GS...tzn dobrze działające :drinkbeer:

POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z PODKARPACIA

Edytowane przez BMWitja

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema :lol: alez sobie zaczepnego avatara strzelilessss.... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Siema :lol: alez sobie zaczepnego avatara strzelilessss.... ;)

no cóż... :D

a tak serio to wlasnie taka jazda mi pasi, zresztą pewnie większości włascicieli tych maszyn też... :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :D

jee kolega offmaniak :) na podkarpaciu to zapewne jest gdzie poszaleć ;) może kiedyś nawiedzimy to poprowadzisz :beer:

ps. to teraz exDakar Pitka się dowie co znaczy się w offie "sponiewierać" ??? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj :D

jee kolega offmaniak :) na podkarpaciu to zapewne jest gdzie poszaleć :) może kiedyś nawiedzimy to poprowadzisz :beer:

ps. to teraz exDakar Pitka się dowie co znaczy się w offie "sponiewierać" ??? :lol:

noo nie dokońca nie przesadzajcie Panowie Avatar jest ładny ale to nie znaczy że zawsze sie tak da ja jestem zresztą narazie "świeżak" :D ...tak 30% po bezdrożach i to spokojnie :mrgreen: ...no i zapewniam że po jeździe dakar zawsze wymyty i łańcuch nasmarowany :D

a co do nawiedzenia podkarpacia to jak najbardziej jest tutaj gdzie pobrudzic motor ;) ...własciwie nawet to po cichu licze na to że kiedys tam jakis następny zlocik może sie w Bieszczadach zrobi :?:

4f23868f6c405c43med.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam i pozdrawiam z lubelskiego.Zlocik w Bieszczadach ? Coś slicznego.Fajne traski i widoczki. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zlot w Bieszczadach brzmi dobrze. Bedzie preteks by jechac daleko. Dawaj stary i organizuj cos.

Witam i pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :beer:

Co Ci ten Dakar na zdjęciu tak kopci? :twisted: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam!To moze spotkamy sie jeszcze w tym roku na "Bieszczadzkiej Tulaczce"Ty masz przeciez blisko?

ja jak najbardziej jestem za...jak trzeba będzie mogę przyorganizowac trochę tylko czy pogoda pozwoli tzn ja mam niedaleko ale co niektórzy widzę są jakby z drugiego końca... :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj :beer:

Co Ci ten Dakar na zdjęciu tak kopci? :twisted: :lol:

tyle co z wody wyjechał...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam!To moze spotkamy sie jeszcze w tym roku na "Bieszczadzkiej Tulaczce"Ty masz przeciez blisko?

ja jak najbardziej jestem za...jak trzeba będzie mogę przyorganizowac trochę tylko czy pogoda pozwoli tzn ja mam niedaleko ale co niektórzy widzę są jakby z drugiego końca... :lol:

Byłam w zeszłym roku i w tym też jadę .Szczegóły w wątku "BIeszczadzka Tułaczka 2010"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
SIEMANDURO!!

a oponki widze bez kostki :D fajnie w blotku wygladaja :D

wyglądają jak opony bez kostki w błocie :D tyle że nie specjalnie jadą, ale już niedługo, troche zmodernizuje koła :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fac5bd7c9f10e852med.jpg

...oprócz błota mamy tutaj na podkarpaciu także dosyc sporo fajnych innych terenów do pojeżdżenia :drinkbeer:

to dzisiejszy niedzielny wypad do lasu...jest u nas gdzie zabłądzic :mrgreen: drogi leśne ciągną sie kilometrami

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×