Skocz do zawartości
agreSorek

Pomoc przy zakupie gadżetów z TT

Recommended Posts

Ogłaszam konkurs !! Co się najbardziej "opłaca" kupić w TT, przyjmując za kryterium ilość otrzymanych krówek w relacji : sztuka/cena - krówka. Start. Do wygrania 1(jedna) krówka TT (przesyłka na koszt zwycięzcy lub odbiór osobisty) Wiem, nagroda może nie jest szałowa ale...

jak narazie mój typ to http://shop.touratechpolska.pl/duotec-r-extra-strength-velcro-4-piece-a-25-mm-x-25-mm-self-adhesive.html, czekam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ja dalej nie wiem co potrzebowales. Ja kupujac w bmw na wieksza kwote mam 10% znizki albo poprostu zamawiam tu

bmw-kirsch.de

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już pozamiatane, chciałem trochę gratów "ozdobnych" z TT (osłony itp.) Pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio jak robilem naprawde duze zamowienie do czelendza to poprosilem o znizke jako, ze troche kasiory przez ostatnie lata u nich puscilem. Dostalem 3%. Niby niewiele ale zawsze cos. Oprocz tego kubek wypchany krowkami gratis :).

A co zakupiles?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co zakupiles?

Heh, lezy u mnie czacha Rallye z oswietleniem i stelazem. Jak bede mial troche luzu to zaczne sie zabierac za robote. Zanim wszystko poskladam chcialbym tez wykonac u kogos kopyto, zeby w razie czego mozna bylo taka czache zrobic.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh, lezy u mnie czacha Rallye z oswietleniem i stelazem. Jak bede mial troche luzu to zaczne sie zabierac za robote. Zanim wszystko poskladam chcialbym tez wykonac u kogos kopyto, zeby w razie czego mozna bylo taka czache zrobic.

Zdjęcia poproszę i cenę poniżej małą czcionką :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdjęcia poproszę i cenę poniżej małą czcionką :-P

Heh wszystko znajdziesz na stronie TT. Ja sie boje tam zagladac bo ta cena jeszcze nie dotarla do mojej glowy :).

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×