Skocz do zawartości
agreSorek

Pomoc przy zakupie gadżetów z TT

Recommended Posts

Drogie Koleżanki i szanowni Koledzy czy może któreś z Was ma jakieś zniżki / upusty w Touratechu? Planuję zakup kilku "dodatków" ( taki tam prezent "sobie"zaplanowałem) i każda zaoszczędzona złotówka to więcej złotówek na inne przyjemne rzeczy. I ew. gdzie najlepiej dokonać zakupów? Ambitny plan zakłada: http://shop.touratechpolska.pl/checkout/cart/ Czy ktoś, coś może w temacie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale o co chodzi?

Sorek to jednak trochę jak kobieta ;)

- Houston, mamy problem!

- Co?

- Nic, nie ważne.

- Co się stało?

- Nic...

- No mów.

- Nie.

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Shopping Cart is Empty

You have no items in your shopping cart.

Click here to continue shopping.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak poważnie to nie mam zniżek, a zostawiłam w TT "fortunę" (nie, nie chodzi o sok ani piwo)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak poważnie to nie mam zniżek, a zostawiłam w TT "fortunę" (nie, nie chodzi o sok ani piwo)

Czyli nie ma czegoś takiego jak "stały klient" szkoda :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli nie ma czegoś takiego jak "stały klient" szkoda :)

Wiesz, kiedyś "przed wyprawą" poszłam na stoisko TT na targach i zapytałam o sponsoring a oni na to, że nie ma opcji, to własnie ja (i tacy jak ja) jestem targetem w sensie klienta - "potrzebuję" tego na czym oni zarabiają. I dupa zbita....

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorek to jednak trochę jak kobieta ;)

- Houston, mamy problem!

- Co?

- Nic, nie ważne.

- Co się stało?

- Nic...

- No mów.

- Nie.

Nie bardzo rozumiem (co, też jak kobieta?) co miałbym jaśniej wytłumaczyć, niektórzy zrozumieli za pierwszym i jedynym razem. Nie pomógł prześmiewca - komentator, a się wymądrza. Sam jak kobieta ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż, nie mają za bardzo konkurencji to sobie kozaczą. Trudno ale warto zapytać, przecież nie ma głupich pytań , są (jest) tylko ....spam.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak poważnie to nie mam zniżek, a zostawiłam w TT "fortunę" (nie, nie chodzi o sok ani piwo)

Potwierdzam, też zostawiłem u nich trochę kasy i oprócz czerstwych krówek nic extra nigdy nie dostałem.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bardzo rozumiem (co, też jak kobieta?) co miałbym jaśniej wytłumaczyć, niektórzy zrozumieli za pierwszym i jedynym razem. Nie pomógł prześmiewca - komentator, a się wymądrza. Sam jak kobieta ;)

Oj Sorek, Sorek ....

Niektórzy potrzebują pierwszego - tylko, że drugiego, trzeciego, a może nawet czwartego razu :lol:

Czego uczysz ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj Sorek, Sorek ....

Niektórzy potrzebują pierwszego - tylko, że drugiego, trzeciego, a może nawet czwartego razu :lol:

Czego uczysz ??

wychowania fizycznego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj Sorek, Sorek ....

Niektórzy potrzebują pierwszego - tylko, że drugiego, trzeciego, a może nawet czwartego razu :lol:

Czego uczysz ??

Ha, ha, ha zaspokajam wszystkie potrzebne razy jeżeli Ci o to chodzi, a jak jest u Ciebie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ł

No to muszę Cię mijać ;)

Wręcz przeciwnie jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem, ale mam problem z nadstawianiem drugiego policzka ;)
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat do zamknięcia, zakupy popełnione. Chyba, że jeszcze ktoś chce pogadać o zniżkach, kobietach, razach, Hiuston czy innych starych krówkach ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fakt, krówki sa zawsze niesmaczne i mało - po jednej do jednej zakupionej rzeczy,...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fakt, krówki sa zawsze niesmaczne i mało - po jednej do jednej zakupionej rzeczy,...

To cukrzyca mi nie grozi :) Mimo to zamierzam rozłożyć konsumpcję w czasie, będę po troszeczkę lizał codziennie, i wg. nie wiem czy nie zostawię na święta (Wielkanoc) - o ile będą wg. zjadliwe :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogłaszam konkurs !! Co się najbardziej "opłaca" kupić w TT, przyjmując za kryterium ilość otrzymanych krówek w relacji : sztuka/cena - krówka. Start. Do wygrania 1(jedna) krówka TT (przesyłka na koszt zwycięzcy lub odbiór osobisty) Wiem, nagroda może nie jest szałowa ale...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio jak robilem naprawde duze zamowienie do czelendza to poprosilem o znizke jako, ze troche kasiory przez ostatnie lata u nich puscilem. Dostalem 3%. Niby niewiele ale zawsze cos. Oprocz tego kubek wypchany krowkami gratis :).

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogłaszam konkurs !! Co się najbardziej "opłaca" kupić w TT, przyjmując za kryterium ilość otrzymanych krówek w relacji : sztuka/cena - krówka. Start. Do wygrania 1(jedna) krówka TT (przesyłka na koszt zwycięzcy lub odbiór osobisty) Wiem, nagroda może nie jest szałowa ale...

photo-3342.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogłaszam konkurs !! Co się najbardziej "opłaca" kupić w TT, przyjmując za kryterium ilość otrzymanych krówek w relacji : sztuka/cena - krówka. Inaczej - znajdź najtańszą krówkę. Start. Do wygrania 1(jedna) krówka TT (przesyłka na koszt zwycięzcy lub odbiór osobisty) Wiem, nagroda może nie jest szałowa ale...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio jak robilem naprawde duze zamowienie do czelendza to poprosilem o znizke jako, ze troche kasiory przez ostatnie lata u nich puscilem. Dostalem 3%. Niby niewiele ale zawsze cos. Oprocz tego kubek wypchany krowkami gratis :).

Myślę, że za skromne te moje zakupy na takie szaleńswtwo z ich strony ;) Zapraszam do konkursu;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×