Skocz do zawartości
Piotr13

Witam wszystkich !

Recommended Posts

No i stało się ! Zamieniłem BMW R1150R na F650 GS. Pierwsze wrażenia : lekki , zwrotny i ....słabe hamulce... Dynamika jak na pojemność 650 cm - rewelacja. Fajna pozycja za kierownicą - można jechać i jechać i... nic nie boli. Motor super w lekki teren . Nokian - wielkie dzięki !!!! Ale wczoraj poniosłem porażkę : zaliczyłem na b. małej prędkości glebę na błocie ( pod spodem był lód...) i nie mogłem sam podnieść motocykla . W przypadku cięższego o 70 kg R1150R , nie miałem żadnych problemów. Pomogli mi dopiero dobrzy koledzy .. Bardzo proszę o wskazówki , jaką "techniką" pokonać opór (masy) materii F650GS w przypadku "W" Z góry dziękuję i pozdrawiam !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześć :)

[edit] a co do podnoszenia - nie wiem, ja nie umiem ;)

Edytowane przez Doodek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i stało się ! Zamieniłem BMW R1150R na F650 GS. Pierwsze wrażenia : lekki , zwrotny i ....słabe hamulce... Dynamika jak na pojemność 650 cm - rewelacja. Fajna pozycja za kierownicą - można jechać i jechać i... nic nie boli. Motor super w lekki teren . Nokian - wielkie dzięki !!!! Ale wczoraj poniosłem porażkę : zaliczyłem na b. małej prędkości glebę na błocie ( pod spodem był lód...) i nie mogłem sam podnieść motocykla . W przypadku cięższego o 70 kg R1150R , nie miałem żadnych problemów. Pomogli mi dopiero dobrzy koledzy .. Bardzo proszę o wskazówki , jaką "techniką" pokonać opór (masy) materii F650GS w przypadku "W" Z góry dziękuję i pozdrawiam !

Hej o ile pamietam to chyba ja jestem specjalistką od podnoszenia motka- moja 800 waży ciut więcej i no problem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej o ile pamietam to chyba ja jestem specjalistką od podnoszenia motka- moja 800 waży ciut więcej i no problem :)

To czekam na kilka praktycznych wskazówek ....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czesc, ja to robie tak, ze strone kierownicy na ktorej lezy moto ciagne, skrecam do przodu, nastepnie chwytam za nia i da ugietych kolana podnosze motocykl.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokladnie tak

To jest motocykl z "cyckami" GS1200 lub 1150 .Nasz "mały F650GS kładzie się tak na glebie , że kółka prawie sterczą do góry. I w tym jest problem :evil: ! Z podnoszeniem moto z" cyckami" nie miałem problemów...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z 1150 na 650, znaczy pod prąd... (czyli inaczej jak większość). Cóż napisać... LUBIĘ TO ;-) I witaj :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej! Faktycznie nietypowy wybór. W kwestii podnoszenia zwykle robię tak: jedną ręką za kierownicę, drugą z uchwyt z tyłu i w górę, pozycja wyjściowa tak jak napisał oryginalny

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitac! Jest jeszcze inna technika. obracasz sie tylem. Podnosisz na prostych plecach i rekach pracujac nogami tzn startujesz na ugietych nogach do pozycji wyprostowanej.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszystko w/w podobno działa jeśli moto nie jest kółkami to góry i/lub w błocie w którym nawet nie ma się o co zaprzeć...

wiem o czym mówię... bo moje się tylko tak wywala...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszystko w/w podobno działa jeśli moto nie jest kółkami to góry i/lub w błocie w którym nawet nie ma się o co zaprzeć...

wiem o czym mówię... bo moje się tylko tak wywala...

Dokłanie tak było : błocisko i kółka do góry ( na g-molach) :evil: .! Ale wszystkim dziękuję za rady . Potrenuję "na sucho" w garażu.Fajne FORUM już Was wszystkich LUBIĘ :-D :-D :-D !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Jesteś w przywitalni ! - więc się nie dziw, że ludzie tutaj niechętnie piszą o Twoim problemie, ale może jak się lepiej porozglądasz to załapiesz o co mi chodzi ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam po sąsiedzku

A tak w ogóle to bujnij się na siłownię może. :roll:

Po prostu idź w kierunku siły, a nie techniki ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przede wszystkim - cześć :)

Po drugie - sposób Mutomba - sprawdza się :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×