Skocz do zawartości
Kedar

Pomoc w ocenie lub zakupie BMW 650

Recommended Posts

w 99% przypadków cena raczej jest adekwatna do stanu. Więc trzeba się liczyć, że opis sprzedającego to takie wypełnienie przestrzeni pod ogłoszeniem.

Większość kupujących pierwsze moto chcą kupić jak najtaniej, ale mało kto myśli o to tym, że trzeba będzie dołożyć jeszcze kilka tys, żeby później pojeździć na nim. Warto na spokojnie do tego podejść i zastanowić się czy opłaca się pakować w to.

Jeżeli budżet jest 8 tys, to warto się rozejrzeć za zadbaną efką - F650 (produkcja do 2000 roku, a po był F650GS) i cieszyć się jazdą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli budżet jest 8 tys, to warto się rozejrzeć za zadbaną efką - F650 (produkcja do 2000 roku, a po był F650GS) i cieszyć się jazdą.

Jak tylko na wakacje, to może zadbana Ewka?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak tylko na wakacje, to może zadbana Ewka?

jak kupi porządny motocykl, to i zadbana Ewka się znajdzie :-D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to mówią każda sroczka swój ogonek chwali :) więc jeśli chcesz coś nowszego i na wtrysku to może zastanów się nad Aprilią Pegaso. Jest to zbliżona konstrukcja do BMW, silnik to też Rotax650 tylko 5 zaworowy, a cena jest dużo atrakcyjniejsza nić BMW.

Na forum jest kilku zadowolonych użytkowników tego modelu w tym ja :)

Za około 8 tys można kupić wersję Tuscany Tibet czyli trochę podwyższoną coś jak Dakar :)

http://otomoto.pl/aprilia-pegaso-650-wtrysk-rok-2003-xl-650-gs-M3883678.html

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na forum jest kilku zadowolonych użytkowników tego modelu w tym ja :)

Niezadowolonych jest niewielu ... no może tylko ja :ph34r: :lol:

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niezadowolonych jest niewielu ... no może tylko ja :ph34r: :lol:

Jam mówię o użytkownikach a nie o osobach je serwisujących :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tutaj jakaś eFka pewnie widziałeś. http://allegro.pl/bm...ign=FB_newsfeed, a tutaj dawca o ile zdrowe narządy http://otomoto.pl/bm...t-M3819374.html ew. do jakiegoś projektu - patrz wątek ZaToN - a http://f650gs.pl/topic/104-fotki-naszych-maszynek/page__st__2780 ;)

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowe wielki szacunek za taki odzew! Zwłaszcza dla rajek1, Vengosh, JacekJ i agreSorka !

Rajek1- wielki respect że to odkopałeś te ogłoszenia- ja już prawie chciałem w ciemno kupować to moto, wczoraj bowiem pierwsze negocjacje z żoną;)

Kubeł zimnej wody! I dobrze.

Dzięki za pomoc.

Fajnie jakbyście zaglądali tu czasem i odświeżali wątek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W ciemno to nie bierz żadnego. Ze zdjęć nie wyczytasz jak moto pracuje w jakim stanie jest skrzynia biegów, zawieszenie etc. Kwestie takie jak tarcze/klocki/napęd/opony pomijam bo to i tak się zużywa. Najlepiej by przed kupnem na motku przejchał się ktoś kto ma trochę doświadczenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ARG- zgadzam się w 100%

rzeżucha- czytam o aprilli - hm... brzmi interesująco;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pierwsza zasada - nie napalać się :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pierwsza zasada - nie napalać się :)

druga zasada - reagować na dobre ogłoszenia :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam nie ma nic do Aprilli, bo nawet fajnie wygląda, tylko trochę bym się obawiał dostępu do części. Do beemki można znaleźć sporo używanych + nie ma problemu z nowymi. Ofk piszę to przy założeniu, że w grę wchodzi kupno motocykla z lat 90 ubiegłego wieku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak piszą koledzy, tarcze hamulcowe to 800zł, albo poszukiwania używek (trudne), napęd 500zł itd. Był gdzieś wątek co ile kosztuje, żeby wiedzieć ile dołożymy do motka po zakupie. To może być naprawdę sporo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam nie ma nic do Aprilli, bo nawet fajnie wygląda, tylko trochę bym się obawiał dostępu do części. Do beemki można znaleźć sporo używanych + nie ma problemu z nowymi. Ofk piszę to przy założeniu, że w grę wchodzi kupno motocykla z lat 90 ubiegłego wieku.

Z dostępem do części nie ma problemu, rynek używek jest spory a nowe to też nie problem:-) niektóre części pasują też od BMW.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×