Skocz do zawartości
Kedar

Pomoc w ocenie lub zakupie BMW 650

Recommended Posts

Koledzy i Koleżanki (żeby nie było!) pomożecie?

Poszukuję motocykla BMW F 650, super jakby na końcu miał GS ;)

Jaki powinien być? Hm... Tani, niezawodny, bez rys na lakierze, z niskim przebiegiem i z rocznika 2015 ! Ale ja nie chcę kupić marzeń, tylko motocykl ;) A takich ogłoszeń jest pełno w sieci.

Dlatego proszę o pomoc w zakupie pierwszego moto (świeżak ze mnie jakich mało). Gdyby ktoś wiedział lub znalazł jakieś ogłoszenie z okolic Krakowa lub małopolski ew. opolszczyzny byłbym wdzięczny ;) Od razu odpowiem ,,pouczaczom" - tak, przeglądam sam Fora, alegro, tablicę i gumtree, Tak, czytam Wasze forum już od dwóch miesięcy i śledzę dyskusję w działach.

Kwota którą chcę przeznaczyć to ok 7-8 tys ( resztę zaskórniaków trzymam na kask i ciuchy;)

Co sądzicie o tym motocyklu? Cena i rocznik iście kuszący :ugeek:

http://allegro.pl/bm...3941110846.html

Edytowane przez Kedar

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie się podoba , nawet cena z bocznymi kuframi jest ok.

I tak można pewnie parę zeta targować.

Niech fachowcy się wypowiedzą . W końcu wróżbita Maciej jest wśród nas :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale popatrz jeszcze na tego z Wrocławia od Taurusa.

Motocykl od naszego kolegi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena niska plus kufry za grosze. :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde 7 tyśów a ja miałem nadzieję sprzedać swoją eFkę za 6500

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jechać, oglądać, kupować

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak z ,,techniczego" punktu widzenia ;)

Cena okazyjna, to wiem na pewno ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a to nie wiem, ja się nie znam ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiedzialbym cena az nazbyt dobra, i nie widze naklejkow na tylnych owiewkach trzeba to sprawdzic tak samo jak prace silnika reszta wyglada (na zdjeciach przynajmniej) bardzo zachecajaco jak motek jest rzeczywiscie wart zakupu a chyba jest to umow sie ze sprzedajacym najlepiej przed weekendem bo sie mozesz spoznic.Gratki maja to do siebie ze schodza na pniu.Wez kogos kto ma pojecie o mechanice i obejzyjcie co sie tylko da.Powodzenia.EDIT:Oczywiscie z kuframi, bo roznica ceny jest naprawde mala do kupowania pozniej osobno kufrow , stelazy itd.

Edytowane przez flash

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze zdjęć dużo nie widać. Cena niska. Trzeba być czujnym, ale z wysoką w sumie też. Jak już napisano jechać, oglądać, no i jak spasi kupować. A na wiosnę pojeździmy, no chyba że motek trafi do Jarka, to też pojeździmy, ale dopiero jak będzie się nadawał do jeżdżenia ;) :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie 8 tys na gs to za malo. Raczej na pewne F650

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dla mnie 8 tys na gs to za malo. Raczej na pewne F650

Marcin, ale ty o tym wiesz, ponieważ masz już drugie moto ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzecie :) I wiem, że w naszym pieknym kraju nie ma cudów. Niestety.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta Kamesznica to okolce Mygosi i Filzoka z zaprzyjaźninego forum AT . Do Jarka też niezbyt daleko

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do tego GS-a z pierwszego postu, same kufry.

http://allegro.pl/bm...3947217458.html

Oprócz GS-a, gościu ma jeszcze V-sroma do sprzedania, może klepie te motki i taniej puszcza?

http://allegro.pl/suzuki-v-strom-650-dl-i3941044932.html

Hmm nie to wcisnąłem i sam się zacytowałem ;)

Edytowane przez rajek1
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm nie to wcisnąłem i sam się zacytowałem ;)

Uzywajac edycji mogles to poprawic zamiast o tym pisac :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Uzywajac edycji mogles to poprawic zamiast o tym pisac :)

To nie taki proste jak się ma15 postów

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-kufry-komplet-i3947217458.html

"cena za komplet wraz pod te kufry kufry posiadają delikatne wgniecenia, dodam ze kufry te można powiększać bądź powiększać o własnych potrzeb super sprawa"

O kyrieleison :shock: . Oby stan motocykla był odwrotnie proporcjonalny do stylu pisania sprzedawcy.

Edytowane przez ARG
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po pierwsze wygląda na malowany (świadczy o tym chociażby kolor kanapy, tylko niebieskie miały ją w kolorze żółtym - o naklejkach na zadupku nie wspomnę :lol:). Po drugie, jeśli na motek jest przeznaczone 8 tys. to już mogę stwierdzić, że w tej kwocie kupujący się nie zmieści bo cena zakupu to nie wszystko. Ze zdjęć (bardzo słabych zresztą) widać, że np opony są do wymiany, znając życie napęd i klocki też, a to już przecież kosztuje ponad tysiąc złotych. Ja bym pojechał i zobaczył ale tylko z kimś kto zna się na tym modelu żeby nie władować się na minę, cudów niestety nie ma, jak za tę cenę nie sprzedał od ręki to coś tu jest nie tak.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co Wy tutaj się zastanawiacie - w krainie SZY'ickiej wszystko jest oryginał i igła - lakier może i oryginalny, ale 2 albo 3 ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli ktoś pojedzie go oglądać, to może niech napisze relację, żeby pokazać o co chodzi (wiem, że już były podobne tematy, ale to zawsze aktualne). Sporo się pokazuje tych super tanich motków, a właśnie też w cuda nie wierzę, zwłaszcza jeśli potem cena spada i nic się nie dzieje. Kupić złoma nie sztuka, naprawiać kłopot i koszta, ale życia w razie czego szkoda. Może na takie defekty byśmy spojrzeli dokładniej? Bo jak tanio, to wiadomo, że coś trzeba zrobić, ale jeśli niebezpiecznie, to gorzej.

Ja kupowałem motocykl "w ciemno" i kosztowało mnie to trochę kasy potem (ale był tani i silnik brzytwa). Na szczęście nie miał żadnych defektów zagrażających bezpieczeństwu, jednak i tak bym ich chyba nie dostrzegł gdyby były.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×