Skocz do zawartości
leff

Pierwszy raz

Recommended Posts

Witam wszystkich Forumowiczów oraz gości. Mało brakowało, a byłbym szczęśliwym posiadaczem beemki f650 gs "singla". Tak się jakoś poskładało, że w łapy wpadł mi "twin". Męczę go od roku i mam nadzieję poznać "Towarzystwo", z którym będzie można powymieniać uwagi i ciekawostki na temat tego modelu. :D

Pozdrawiam

leff

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, a skąd jesteś? Może jakieś foto twojego "twina"?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OLABOGA!!! :D

jakie miłe powitanie. Nie spodziewałem się. :D

Stukam z Poznania. Fotek mojego cudeńka jeszcze nie mam, chociaż śmigam na nim już od roku. Dzisiaj mija rocznica. Nakręciłem 17 tys. km i przez ten czas nieźle otrzaskałem się z "Czerwony Kaczątkiem".

Jeśli ktoś ze stolicy Krainy Podziemnej Pomarańczy miałby ochotę się spotkać, to będzie mi bardzo miło, usiąść tu czy tam na jakiejś kawce czy herbatce.

Pozdrawiam wszystkich. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dzisiaj mija rocznica. Nakręciłem 17 tys. km i przez ten czas nieźle otrzaskałem się z "Czerwony Kaczątkiem".

No faktycznie niezle sie otrzaskales :roll:

Witam i ja :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tych kilometrów byłoby więcej, ale ostatnia zima zrzuciła mnie z siodła w połowie grudnia i pozwoliła wrócić na "motór"dopiero pod koniec marca. Teraz rozglądam się za gumami, które poradzą sobie na asfalcie, błocie i śniegu. Przygotowuję się do kolejnego sezonu zimowego. Tym razem może uda się w siodle. :D

Niestety nie jeżdżę dla przyjemności, tylko do pracy. Ale praca, w której przez pół dnia mam pod zadkiem 2 kółka, to sama przyjemność. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rychu, dygam na swoim i żeby łatwiej, i szybciej dotrzeć do moich ukochanych "kliemtów" przeskoczyłem z puszki na 2 kółka. Jest o wiele lepiej, bo Poznań stoi w korku, a jak zlecą się studenci ze świata (rok akademicki tuż, tuż), to miasto w ogóle będzie nieprzejezdne dla samochodów.

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :D

dobrze że wpadłeś, 17tysi to sporo natrzaskane :D doświadczonych tu u nas nigdy za wielu :D do zobaczenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witka z Torunia. Klod jest z Poznania, to mozesz go zaczepic, ale na piwko to go nie namówisz :D

No i chyba Piotr Senior byl tez z okolic Poznania, a Megagame tam pracuje...

Pozdrowienia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludziska! Już Was lubię. :D

No atmosfera na forum tak milutka, że aż nie wiem jak się zachować. Może się nieco zarumienię, bo z natury nieśmiały jestem. :oops:

Sporo tutaj Gdańszczan czy Trójmieszczan. A trochę się w stolicy Pomorza bywało i do dzisiaj trzymam kontakty z fajnymi ludkami. Kiedyś miałem możliwość nocować na Antice i z kapitanem zarazem właścicielem jachtu, wysuszyliśmy nieco zacnego wina. Przy okazji posłuchałem opowieści z przejścia przez Horn i z rejsu dookoła świata. :D

Mam nadzieję, że powoli poznamy się. Póki, co staram się ogarnąć tematy i wątki.

Pozdrawiam Wszystkich!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lubin tez pozdrawia nowego forumowicza

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ale na piwko to go nie namówisz

To nie bylo smieszne krzyzak.... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×