Skocz do zawartości
willard

koniec z 2 kolkami ;( - Moj F650GS dakar na sprzedaz

Recommended Posts

Przychodzi taki czas kiedy wiesz, ze juz nie pojezdzisz. Od 2 lat niewiele udawalo mi sie jezdzic, teraz ze wzgledu na stan zdrowia, dzieci i prace Moto stoi i sie nudzi. Widac to po mojej aktywnosci (braku...) na forum.

Na sprzedaż mój od września 2009 (ze stanem licznika 24kkm) F650GS Dakar rocznik 2001. Obecnie 42 kkm przebiegu. Wcześniej sprowadzony z Niemiec przez innego forumowicza (do wgladu FV i dokumenty odprawy).

Motocykl w kondycji mechanicznie idealnej, kosmetycznie bardzo dobry - otarcia na handbarach od krzokow itp. Wszystkie plastiki całe i oryginalne, nic nie dłubane w silniku czy zawieszeniu. Przebieg za mojej kadencji 18 kkm, przez ostatnie 2 sezony moze z 2k. Na jesieni 2013 nowy naped (komplet), i pirelli MT21 na przodzie. Z tyłu mitas E09 dakar z przebiegiem ok. 5 tys. Wcześniej robione łożyska kierownicy bo był luz, linka gazu, wiadomo - olej, klocki, płyny - standardowo.

Na stanie i w cenie motocykla są:

- oryginalnie grzane manetki,

- akcesoryjny wskaźnik temperatury oleju (150),

- przedni przewód hamulcowy w stalowym oplocie (gigantyczna różnica) - 100 zł,

- podwyższenie kierownicy TT (nie pamiętam, pewno z 250 zeta),

- motooler (smarowanie lancucha, 2 paki),

- regulacja zawieszenia tył,

- gniazdo 12V zapalniczkowe na kierownicy,

- wyjście mini usb do ładowania nawigacji,

- gmole przód dół (oryginalne BMW, 500 zeta)

- gmole góra (holan 300 zeta),

- stelaż pod kufry (holan 600 zeta) - możliwe dokupienie 2 kufrów trax 37L srebrnych (2 wyjazdy jak nowe, z torbami) za 1200 zł.

- przód pirelli MT21, tył mitas E09 dakar

- płyta bagażowa touratecha (znow 600 zeta) z tyłu zamiennie z plastikowym kufrem GIVI (dodaje wszystkie przejściówki, śrubki - można przekładać zamiennie płyte albo kuferek).

- zamontowane podwyższone osłony dłoni touratecha, ale jedna jest klejona wiec nie ma co liczyc kasy,

- tankbag touratech dedykowny z mapnikiem (495 zeta)

- blokada na tarcze abus (nie pamietam modelu, mala i czerwona), 100 zeta.

Motocykl był używany ale z głową :) turystyka po Polsce, czasem skróty advenczerowo, w końcu to dakar. Niestety nie zrealizowałem marzeń o Rumunii, Krymie etc. Od 2 sezonów prawie nie jeżdze - sprzedaję też kurtka modeka discovery, spodnie melleville, kask nolan, rekawice klim, narzędziówka KLIM, uchwyt TT na garmina viste, deszczak ....... jakies zapasowe części (linki, dzwignie, dętki etc).

OC do grudnia, przegląd do kwietnia. Kompelt kluczy, papiery z zakupu w niemcach, zdjecia moto i licznika jak kupowałem mam wiec nie nabijam w butle. Zapraszam na jazdę. Moge podać dane do poprzedniego właściciela w celu weryfikacji bezywpadkowosci/przebiegu/historii.

Cena 12500. Oprocz moto kupujacy cos tam dostanie z czesci co mam albo ciuchow i bedzie zadowlolony :)

tel 504 800 534, willard@poczta.fm , lokalizacja TYCHY, SLASK

Real foto z dzis, godzina na zegarku jest jaka jest :) oczywiscie 'pampers' jest w komplecie, tylko go musze odnalezc.

2ivbek7.jpg

wiecej zdjec: https://plus.google....309944258510129

Edytowane przez willard

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde serce mi sie kroi, ale kurzy sie tylko. Dodane foty w albumie google+.

Edytowane przez willard

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może jednak nie rezygnuj z pasji

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co to za pomarańczowe cudo pod plandeką w garażu? :)

Jak zdrowie faktycznie nie rokuje na poprawę, to nie ma co trzymać, jak jednak kiedyś byłaby opcja powrotu do moto, to skąd wiesz, ze kupisz cos pewnego? A tak, masz swoje i pewne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przy okazji zapytam się czy to podwyższenie kierownicy wiąze się z przedłużeniem np. przewodu hamulcowego?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co to za pomarańczowe cudo pod plandeką w garażu? :)

Jak zdrowie faktycznie nie rokuje na poprawę, to nie ma co trzymać, jak jednak kiedyś byłaby opcja powrotu do moto, to skąd wiesz, ze kupisz cos pewnego? A tak, masz swoje i pewne.

http://www.1970challenger.pl/index2.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam problemy z kolanami. Mimo okladania neoprenami etc napierd.... po jezdzie.

Myslalem by zostawic, ale z roku na rok traci na wartosci, a perspektywy poprawy ze stawami nie widze.

Podwyzszenei kierownicy z wezem w oplocie jest w sam raz, ale na styk. Jak kupujesz weza to trzeba patrzec na dlugosc, bo pamietam ze byly tez ewidentnie za krotkie. Mojego kupowalem na niemieckim ebayu.

W garazu stoi to:

mn0nip.jpg

  • Like 16

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Edytowalem ogloszenie by bylo jasne ze cala lista dodatkow jest W CENIE.

i dodatkowo bujniesz Challengerem ? :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzieś w przestworzach internetu czytałem że sprzedany.... może tu już informować o tym nie trzeba, w końcu są jeszcze inne graty do sprzedania ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie aktualne... ja go kupiłem ;)

Bez rundki challengerem...? Ehh....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×