Skocz do zawartości
Pankot

F 650 GS DAKAR

Recommended Posts

Tak z ciekawości. Co się działo że zmieniałeś filtr paliwa? Mam większy przebieg i się zafrasowałem że czeka mnie wydatek ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak z ciekawości. Co się działo że zmieniałeś filtr paliwa? Mam większy przebieg i się zafrasowałem że czeka mnie wydatek ;-)

Nie panikuj, Wszystko zależy od tego z jakiego kanistra tankujesz :)

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cudny kolor jaki to w/g RAL wiesz moze bo planuje wlasnie tak przemalowac gs na przyszly sezon:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cudny kolor jaki to w/g RAL wiesz moze bo planuje wlasnie tak przemalowac gs na przyszly sezon:)

nie jest przemalowany tylko oklejony o tyle lepsze rozwiązanie ze zawsze można folie sciagnac i wrocic do oryginalnego koloru razem z naklejkami

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisz jak się ma jazda na xtz750 do Dakarka? :)

na pewno xtz mniej zwinna jest i silnik bardziej elastyczny tak mi się wydaje zobaczymy w dalszym użytkowaniu

natomiast pasażer twierdzi ze w dakarze wiecej miejsca z tylu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na pewno xtz mniej zwinna jest i silnik bardziej elastyczny tak mi się wydaje zobaczymy w dalszym użytkowaniu

natomiast pasażer twierdzi ze w dakarze wiecej miejsca z tylu

to skąd pomysł na zmianę?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lubie zmiany

To tak jak ja

wysłano z wodoszczelnego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... ja tez lubie zmiany np. koloru motka jak go polubie he.he.Kolor ktory mam niebardzo mi sie podoba jakrowniez "schodzaca" farba z silnika tudziez korozja nie jest zle ale jak motek bedzie sie sprawowal dobrze to idzie w zimie do "kapitalnego" malowania.Taki mam wstepny plan co wyjdzie zobaczymy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... ja tez lubie zmiany np. koloru motka jak go polubie he.he.Kolor ktory mam niebardzo mi sie podoba jakrowniez "schodzaca" farba z silnika tudziez korozja nie jest zle ale jak motek bedzie sie sprawowal dobrze to idzie w zimie do "kapitalnego" malowania.Taki mam wstepny plan co wyjdzie zobaczymy.

Hmmm, taaa...:lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekaw jestem spalania ST, bo krążą o tym legendy. Jak zrobisz więcej km to napisz :) Sorki za OT! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekaw jestem spalania ST, bo krążą o tym legendy. Jak zrobisz więcej km to napisz :) Sorki za OT! :)

wczoraj tankowałem i po przeliczeniu wyszlo mi 5.6 przy jedzie z predkoscia przewznie 80-90 km/h. Także jestem mile zaskoczony

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm, taaa...:lol:

smiej sie, smiej nie bedzie kolejnego pimpu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×