Skocz do zawartości
poohaty

Kupię F 650 / F 650 GS Twin

Recommended Posts

Gratuluję wnikliwego oka :D Na razie motocykl idzie na przechowanie do garażu bo wyjeżdżam w delegacje, po powrocie będę testował czy się dławi czy nie.

Korzystając z wątku - czy ktoś zna źródło (do mojego motocykla):

- stelaży do kufrów / kufrów

- handbarów

Trochę wychodzi rocznik motocykla kiedy się szuka takich rzeczy, mało jest osprzętu dostępne :(

Pozdrawiam

Kuba

Jak mawia dakarowy wszystko juz na tym forum napisano. Poszukaj dobrze a znajdziesz. I o dodatkowym filtrze... i o kufrach... stelazach tez...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, gratuluje zakupu. Widziałem Twoją maszynę u Brusa gdy szukałem Trampka dla kolegi. Twoje moto przeszło naprawdę gruntowny przegląd i czyszczenie. Jeśli dobrze kojarzę to dopieszczali ją ze 4 miesiące. Kolega zastanawiał się nad nią ale ostatecznie kupił Aprilkę (cena zadecydowała).

Oby się dobrze sprawowała. Szerokości!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Twoje moto przeszło naprawdę gruntowny przegląd i czyszczenie. Jeśli dobrze kojarzę to dopieszczali ją ze 4 miesiące....

4 miesiace? Musiało być sporo do dopieszczenia... :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, gratuluje zakupu. Widziałem Twoją maszynę u Brusa gdy szukałem Trampka dla kolegi. Twoje moto przeszło naprawdę gruntowny przegląd i czyszczenie. Jeśli dobrze kojarzę to dopieszczali ją ze 4 miesiące. Kolega zastanawiał się nad nią ale ostatecznie kupił Aprilkę (cena zadecydowała).

Oby się dobrze sprawowała. Szerokości!

To nie jest ten motocykl ale i tak dziękuję za życzenia! :-)

Pozdrawiam

Kuba

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy ktoś zna źródło (do mojego motocykla):

- stelaży do kufrów / kufrów

- handbarów

Jeżeli chodzi o stelaże, to polecam Mertę www.motomerta.pl

Profesjonalne podejście i wysoka jakość.

Jeżeli chcesz taniej, to też mogę dać namiar na Pawła z Krosna. Pod zamówienie może wystrugać co będziesz chciał.

Wygląd spawów u niego może nie jest idealny, ale trwałość i wytrzymałość bez zarzutu. Poza tym cena naprawdę konkurencyjna.

On robił stelaże do mojej Fki. Jakbyś chciał zobaczyć jak to wygląda, to możemy się jakoś w Krakowie umówić :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląd spawów u niego może nie jest idealny

Znaczy jeszcze chlopina sie uczy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o stelaże, to polecam Mertę www.motomerta.pl

Profesjonalne podejście i wysoka jakość.

Jeżeli chcesz taniej, to też mogę dać namiar na Pawła z Krosna. Pod zamówienie może wystrugać co będziesz chciał.

Wygląd spawów u niego może nie jest idealny, ale trwałość i wytrzymałość bez zarzutu. Poza tym cena naprawdę konkurencyjna.

On robił stelaże do mojej Fki. Jakbyś chciał zobaczyć jak to wygląda, to możemy się jakoś w Krakowie umówić :)

Mam gmole od Merty, pewnie do niego uderzę po stelaże i kufry. Jedyny minus to trochę kiepski w komunikacji emailowej, ale na swojej poprzedniej stronie uczciwie ostrzegał, że:

Uwaga: Preferowany kontakt telefoniczny.
:-D

Jakość gmoli bez zarzutu. Z tego co zrozumiałem, nie ma nic gotowego i musiałbym się wybrać z motocyklem do Bielska na przymiarki, mam nadzieję, że w tym roku zdążę... :-(

Pozdrawiam

Kuba

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Merta to taki gość, że jak się umówi to będzie miał czas, ale jak przyjedziesz znienacka to sobie nie pogadacie. Trzeba się liczyć, że kolejka to co najmniej kilka tygodni ( oczywiście w różnym czasie sezonu różne ma obłożenie )

Mam stelaże do F, ale czy wiadomo jakie mają być kufry? Za same stelaże ( bez mocowań ) bym przygarnął 80.- Najlepiej odbiór osobisty - jak coś to PW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam gmole od Merty, pewnie do niego uderzę po stelaże i kufry. Jedyny minus to trochę kiepski w komunikacji emailowej, ale na swojej poprzedniej stronie uczciwie ostrzegał, że: :-D

Jakość gmoli bez zarzutu. Z tego co zrozumiałem, nie ma nic gotowego i musiałbym się wybrać z motocyklem do Bielska na przymiarki, mam nadzieję, że w tym roku zdążę... :-(

Pozdrawiam

Kuba

Wszystko się zgadza.

Jak chcesz szybko, to kontakt telefoniczny i najprawdopodobniej będziesz musiał podjechać.

Można to potraktować jako wycieczkę krajoznawczą.

W Bielsku i okolicach tereny i bardzo fajni ludzie są. Ja tam lubię jeździć ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×