Skocz do zawartości
Dziadek

X w Trzebnicy

Recommended Posts

Czy ktoś może rzucić okiem na ten moto link , albo może zna osobiście, ze zdjęcia jest OK , na tekefon też na pewno tylko, że musze naginać 600 km no i wiadomo nie chciałbym zrobić wycieczki na lody.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze ktos z centrali, ze sie tak wyraze :lol:.... Wyglada przyzwoicie ale obejrzec trzeba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekamy, czekamy,

czekamy, czekamy,

czekamy na sygnał z centrali

centrala nas ocali

:)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten pierwszy ma super opis:) 5 letni sprzęt ktoś ujeźdzał asfaltem , do kościoła, zapewne niepaląca emerytka , i tylko w pogodne dni a i w słońcu nie stał;)))) bo przecież takie moto po to się kupuje ;) a serio... Trzeba taką okazję tym bardziej wnikliwie sprawdzić:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziałem, widziałem jutro zadzwonię do jednego i drugiego. W sumie cena jest niska i w razie draki, gdyby trzeba było zainwestować to też nie byłoby tragedii. Tylko cholera dlaczego muszę zawsze dymać 600 km w jedną stronę jak się coś ciekawego pokaże :evil: . A tak poza tym to wybrałem jedyny słuszny dla mnie kierunek - X-Challege.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziadek ma pierwszeństwo, ja grzecznie poczekam :)

Dzięki, dzięki :), bo się tłukę 37 letnią babcią cebulą i teren nie mogę wjechać, chociaż wczoraj wjechałem w jakieś szutry i było ... tak sobie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, dzięki :), bo się tłukę 37 letnią babcią cebulą i teren nie mogę wjechać, chociaż wczoraj wjechałem w jakieś szutry i było ... tak sobie :)

Po zmianie bedzie duzo lepiej :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×