Skocz do zawartości
Gnevo

No to kupiłem Dakara. ;]

Recommended Posts

Wot, niech i będzie fota - w zasadzie jedyna "własnoręczna", jaką mam do tej pory.

I tak, wiem, brakuje pampersa, osłony zębatki... i łańcuch krzywy ;] I szkoda, że nie twin-spark... no ale nie można mieć wszystkiego. Za to można po dziurach jeździć. ;]

DSC_0177.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wot, niech i będzie fota - w zasadzie jedyna "własnoręczna", jaką mam do tej pory.

I tak, wiem, brakuje pampersa, osłony zębatki... i łańcuch krzywy ;] I szkoda, że nie twin-spark... no ale nie można mieć wszystkiego. Za to można po dziurach jeździć. ;]

DSC_0177.jpg

CO to za roznica czy ma 2 swiece czy nie? Za to masz najladniejsze malowanie :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładny Dakar i dobrze, że nie ma pampersa i tak by odpadł :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

CO to za roznica czy ma 2 swiece czy nie? Za to masz najladniejsze malowanie :)

Z moich jazd próbnych oraz obsłuchiwania wynika, że twin-spark pracuje bardziej "miękko" tudzież "gładko". Ale być to może, że z moim jedno-świecowym coś jest nie-halo, w każdym razie tak na wolnych obrotach jak i podczas jednostajnej jazdy, nie pracuje tak całkiem równo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z moich jazd próbnych oraz obsłuchiwania wynika, że twin-spark pracuje bardziej "miękko" tudzież "gładko". Ale być to może, że z moim jedno-świecowym coś jest nie-halo, w każdym razie tak na wolnych obrotach jak i podczas jednostajnej jazdy, nie pracuje tak całkiem równo.

Panie toc to singiel :). Ja nie widze drastycznej roznicy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×