Skocz do zawartości
Netmaniak

F650 - a gabaryty kierowcy

Recommended Posts

No tak, rozumiem w czym rzecz. Sęk w tym, że jako potencjalny kupiec (lub sprzedawca) kształtuję sobie w głowie cenę motocykla na podstawie tego co widzę w jakiejś tam próbie egzemplarzy. Nie jade oglądać każdego motocykla osobiście i tak naprawdę nie wiem ile kosztuje "dobry egzemplarz", zwykle oceniam to co widzę na zdjęciach.. Każdy szukający dobrego motocykla chce dla siebie czegoś dobrego więc powinien się liczyć z tym, że będzie trzeba coś tam doliczyć powyżej średniej. Niestety, "drożej" nie zawsze znaczy "lepiej". No ale na tym właśnie polega trudna sztuka handlu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rynek niemiecki jest pod tym względem dużo prostszy (szwajcarski też, ale jest dalej). Tam zwykle własnie drożej znaczy lepiej. Chcesz znać średnie ceny - jak koledzy wyżej sugerowali - sprawdzaj je na mobile.de

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rynek niemiecki jest pod tym względem dużo prostszy (szwajcarski też, ale jest dalej). Tam zwykle własnie drożej znaczy lepiej. Chcesz znać średnie ceny - jak koledzy wyżej sugerowali - sprawdzaj je na mobile.de

W CH teraz to pozamiatane z kupnem byle czego :/ . Nawet Szwajcarzy jeżdżą do Niemiec na zakupy i nie tylko spożywcze ale też samochody, się nawyrabiało. Sam śledziłem aukcje, bywałem osobiście w CH i ciężko było znaleść akurat F650 z przystępnej cenie, po przeliczeniu na nasze. Teraz będę w poniedziałek w CH ale nawet nie zamierzam odwiedzać żadnego komisu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×